Vítáme Vás v našem světě!

O čem je Spojeni s přírodou?
 
Vítejte v našem online projektu Spojeni s přírodou, díky kterému Vás můžeme inspirovat k hlubšímu spojení s přírodounapojení se na její rytmy a využití její moudrosti. Příroda je skvělou učitelkou.
 

Pokud chcete vnést do svého života více radosti, prožívat posvátné chvíle a magické okamžiky, užívat si života plnými doušky, propojit se s přírodou nebo podpořit svůj záměr, na ničem nelpět a vítat změny ve svém životě a dát mu celkově hlubší smysl. Pak jste tu správně.

 
A to vše děláme pomocí jednoduchých rituálů, seberozvojových cvičení, meditací, vizualizací, zapálením vykuřovadla nebo aromalampy s éterickým olejem, šamanskou cestou, bubnováním, rituály kola roku, zpěvem a tancem nebo prostým pozorováním přírody kolem Vás.
 
Kromě přírody samotné se často obracíme také na naše drahé předky (po krvi, zemi i řemesle), kteří tvoří naše kořeny, k přírodním bytostem, které obývají spolu s námi tento svět a také k dávným bohům a bohyním, kteří nám mohou stále hodně přinést a být úžasnými průvodci.
To vše a mnohem více můžete odhalit spolu s námi v našem projektu.
 
Proto Vám čas od času pošleme inspirativní článek, video nebo Vás pozveme na webinář.
Z této emailové komunikace se samozřejmě můžete kdykoli odhlásit, nebude-li se těmto tématům chtít dále věnovat.
 
Další zajímavé věci sdílíme také na našem facebooku.
Takže, pokud chcete být více v centru dění, klikněte na „to se mi líbí“ a přidejte se k nám.
PŘEČTĚTE SI:
A hned dnes pro Vás máme jeden článek s konkrétními tipy, které si můžete vyzkoušet:
 
Takže huráá na něj!
A my se budeme moc těšit na příště!
 
Přejeme krásný den a ještě jednou vítejte!
 
Veronika a Lukáš

PS: Nechceme nikomu posílat nevyžádané e-maily, takže pokud Vás toto téma dál nezajímá, můžete se ohlásit jedním kliknutím v jakémkoli e-mailu, který Vám dorazí.