Pak jsi tu správně...

Naučíme Tě, jak na to. Představ si, jaké by to bylo vyrábět nejrůznější voňavá vykuřovadla a aromaterapeutické směsi, moci jimi obdarovat své blízké, zapálit si je večer jen tak pro radost a nebo jimi podpořit svou meditaci či rituál. Provonět celý dům, očistit ho. Spojit se s úžasnou silou rostlin a přírody samotné. A čerpat z její nekonečné moudrosti. Líbí se Ti to?

My to milujeme, a proto jsme vytvořili tento kurz. Získáš v něm přehledné a jednoduché návody jak na to, další praktické vychytávky a tipy, popisy bylin, včetně toho jak je poznáš, a kde je najdeš nebo koupíš, i vše o bezpečném rituálním používání aromaterapie (éterických olejů).

 Pokud chceš do svého života vnést další rozměr a příjemnou vůni, připoj se k nám.

Kurz je pro ty, kdo chtějí:

Kdo Tě bude provázet?

Rituální přípitek

Veronika a Lukáš

Jsme manželé, rodiče, průvodci rituály a lektoři seberozvojových seminářů. Příroda, bylinky a rituály jsou naší celoživotní vášní a radostí. Ukážeme Ti kouzlo vůní a naučíme Tě jak vykuřovat a využít aromaterapii pro své vlastní rituály.

Pojď se s námi ponořit do světa vůní…

Proč do toho jít s námi?

Co se v kurzu dozvíš?

1. týden - Úvod do světa vůní

2. týden - Vše o bylinách

3. týden - Vykuřovadla

4. týden - Aromaterapie

5. týden - Aromaterapie

6. týden - Rituální a jiné použití

7. týden - Struktura rituálu a očista

46 aromatických rostlin

Jak to bude probíhat?

Přístupové údaje ke kurzu získáš ihned po zaplacení.

Nečekej žádnou nudnou teorii, dáme Ti pouze praktické tipy, které si můžeš rovnou vyzkoušet.

Každý týden Ti zpřístupníme modul s několika tématickými lekcemi. Na e-mail Ti pošleme upozornění, že máš lekce otevřené. Kurz si můžeš procházet svým vlastním tempem. Otevřené lekce už Ti zůstanou, takže pokud nebudeš stíhat, nevadí. Žádné informace Ti neutečou. 

Kurz je přístupný ve členské sekci na našich webových stránkách, kam získáš celoživotní přístup. Ucelené informace o vykuřování a éterických olejích tak budeš mít dostupné v přehledné formě na jednom místě dlouhodobě. Ke kurzu se budeš moci kdykoli vracet a procházet si ho znovu a znovu tak, jak budeš potřebovat.

Po celou dobu se Ti budeme  osobně věnovat a budeme připraveni na Tvoje dotazy, které nám můžeš posílat e-mailem nebo sdílet v uzavřené facebookové skupině, kterou jsme pro účastníky kurzu vytvořili. 

Co Tě tedy čeká?

Kolik kurz stojí?

4 500 Kč 

Nyní jen za 2 999 Kč

Bonusové video Jak vytvořit rituál

- základní struktura rituálu - záměr - očista - prostor - vědomé ukončení rituálu apod.

Bonusové video Očista domova

Jak domov očistit? Co použít? Jak to udělat? - nejen s pomocí vykuřovadel a aromaterapie

Bonusová lekce Aromaterapie a vykuřovadla v každodenním životě

Aromaterapie a vykuřovadla Ti pomohou zpracovat vše, co se během dne stalo (vztek, smutek, strach,...). Podíváme se také na to, jak je použít pro relaxaci, uvolnění, odplavení stresu, vytvoření příjemné atmosféry apod.

Uzavřená facebooková skupina

Zde se budeme vzájemně inspirovat, sdílet zkušenosti, kompozice, směsi, podporovat se. Připojíš se ke komunitě podobně naladěných lidí.

Chceš se na něco zeptat?

Veronika Velehradská

Napiš nám...

e-mail: info@spojenisprirodou.cz

Veronika a Lukáš Velehradští

Lukáš Velehradský