knihovna druidské moudrosti

Pak se připoj

do Knihovny plné inspirace

Představ si….

Jaké by to bylo mít přístup ke všem jedinečným informacím ohledně přírodní spirituality, ale i k různým seberozvojovým cvičením a technikám, tipům na rituály  a návodům, jak se ještě hlouběji propojit s přírodou anebo třeba pracovat s bylinkami či šamanskými zvířaty…

Prožít si vše v praxi, zakusit sílu hlubokého propojení, vnitřního klidu a míru a naladit se na průvodce z různých říší, kteří se stanou tvými rádci v každodenním životě.

Co v knihovně najdeš?

4 online kurzy

oltář

Zpátky ke kořenům

Tento online kurz Tě provede krok za krokem přírodní spiritualitou - zpátky k přirozenosti, našim kořenům a hlubokému propojení se s přírodou.

forest-2599720_1280

Spojování s přírodou

Online kurz, díky kterému se hlouběji propojíš s přírodou. Najdeš v něm spoustu konkrétních tipů, jak na to.

oltář podzim

Rituál od A do Z

V tomto online kurzu se naučíš udělat rituál od začátku do konce. Zjistíš, jak mu dodat sílu, jak využít živlů a různých rituálních pomůcek. 

očista domova

Domácí čarování

Online kurz s Jarmilou Cikánkovou, která Ti předá spoustu tipů, jak  ochránit svůj dům a podpořit své záměry jednoduchými praxemi.

Obsáhlé video lekce o:

kolo roku, rituál

Kolo roku

full-moon-1775765_1920

Luna

IMG_20200823_090331

Bohové a bohyně

přírodní bytost

Přírodní bytosti

roots-164054_1280.jpg

Předkové

IMG_20200705_095119

Bylinky a stromy

reindeer-1323000_1920

Silová zvířata

živly FB atributy

Živly

Dary duše

Šamanismus

nature-3585202_1920

Energie krajiny

gaia-2824197_1920

Matka Země

clouds-2709662_1920

Otec Oblohy

Beltain

Přechodové rituály

vykuřování

Vykuřovadla

Další obsah

stone-circle-2196958_1920

Silová místa

Zde najdeš tipy na zajímavé výlety po celé ČR včetně popisu kudy jít a na co se zaměřit.

meditate-1851165_1920 (1)

Vedené meditace

Vedené meditace, díky kterým se propojíš s přírodou a sám se sebou ještě více.

kongres podzim 2022

Kongresy

Záznam 3 online kongresů o přírodní spiritualitě a kole roku s českými a zahraničními hosty.

Dary duše

Webináře, minikurzy...

Přístup ke všem našich webinářům, výzvám, minikurzům, e-bookům a online kongresům, které jsme kdy natočili a připravili.

forest-floor-1031143_1920

Ekologie

Odborná videa, která Tě provedou ekologickými tématy. Získáš Ti tipy, jak přírodě pomáhat a žít udržitelný život v souladu s ní.

Na co se ještě můžeš těšit?

001_8043

Týdenní praxe

Každý týden ti pošleme pro inspiraci jednu krásnou praxi z knihovny, kterou si můžeš hned vyzkoušet.

Jak knihovna funguje?

Shrnutí

Kdo Tě bude provázet?

Veru v lese
Lukáš v lese

Veronika a lukáš

Jsme průvodci rituály a lektoři seberozvojových seminářů. Příroda, les a přírodní spiritualita jsou naší celoživotní vášní a radostí. Ukážeme Ti, jak si můžeš díky spojení s přírodou užívat života plnými doušky i Ty. A díky rituálům a dalším praxím cítit větší stabilitu, lépe se poznat a nasměřovat svůj život tam, kam si přeješ.

Pojď s námi růst spolu s přírodou…

rodina

Proč do toho jít s námi?

Jarmila Cikánková

Přírodní spiritualita je moje duchovní cesta, po které kráčím již více než dvacet let. Domov je pro mě nejdůležitější magické místo na světě. Bezpečné útočiště a zdroj životní energie. S domovem se pojí až téměř nekonečné množství rituálů a magických praktik, které mají společný cíl – posílit jeho pozitivní energii a chránit ty, kteří jsou zde doma. Jsem přesvědčená, že velká kouzla se často skrývají v zdánlivě obyčejných činnostech i věcech. A, že tak jako naše, má jistě každá rodina svoji vlastní, prastarou domácí magii, kterou stojí za to uchovat a rozvíjet. Nevyžaduje totiž žádné zvláštní schopnosti, ani složité pomůcky. Budu ráda, když ve vás moje povídání vyvolá vzpomínky na vaše vlastní, možná polozapomenuté rodinné rituály a inspiruje ve vás domácí čarodějku/čaroděje.

Cena

9 000Kč

Reference

Nejčastěji kladené otázky

Ano, přístup do knihovny budeš mít na 1 rok. Což je dostatek času na prozkoumání všeho, co v ní je. Po skončení této doby si můžeš svůj přístup prodloužit.

Po zaplacení objednávky Ti vygenerujeme přístupové údaje do členské sekce, pošleme Ti e-mail s detailními instrukcemi, ve kterém najdeš přihlašovací stránku. 

Rozhodně ano. Většina technik je naprosto vhodná i pro děti. Zapojit děti bývá velmi cenné, protože jsou spojeni s přírodou naprosto přirozeně a samy přinášejí různé další podněty. V knihovně máme i několik videí zaměřených právě na spojování se s přírodou a rituály s dětmi. 

Ještě Ti něco vrtá hlavou? Zeptej se….

Stačí napsat na e-mail spojeni@spojenisprirodou.cz a my Ti co nejrychleji odpovíme.