Pak jsi tu správně...

Možná, že se ve svém domě nebo bytě necítíš tak úplně ve své kůži. Vnímáš, že je potřeba něco změnit nebo očistit. Nebo jsi se právě nastěhoval/a a chceš dům očistit po bývalých majitelích.

Naučíme Tě, jak na to. Představ si, jaké by to bylo žít na místě, které Tě podpoří, kde si odpočineš nebo budeš mít prostor pro svou tvorbu a práci. Budeš se tam cítit skvěle, bezpečně, prostě jako doma

Proto jsme vytvořili tento kurz. Získáš v něm přehledné a jednoduché návody jak na to.

Co se v kurzu dozvíš?

Kurz je 10 denní.

Úvod

Fyzická očista

Energetická očista

Harmonizace

Jak to bude probíhat?

Přístupové údaje ke kurzu dostaneš ihned po zaplacení.

Nečekej žádnou nudnou teorii, dáme Ti pouze praktické tipy, které si můžeš rovnou vyzkoušet. Kurz je 10 denní. 

Každý den Ti zpřístupníme jednu lekci. Na e-mail Ti pošleme upozornění, že máš lekci otevřenou. Kurz si můžeš procházet svým vlastním tempem. Otevřené lekce už Ti zůstanou, takže pokud nebudeš stíhat, nevadí. Žádné informace Ti neutečou. 

Kurz je přístupný ve členské sekci na našich webových stránkách, kam získáš celoživotní přístup. Ucelené informace o očistě a harmonizaci domova tak budeš mít dostupné v přehledné formě na jednom místě dlouhodobě. Ke kurzu se budeš moci kdykoli vracet a procházet si ho znovu a znovu tak, jak budeš potřebovat.

Po celou dobu se Ti budeme  osobně věnovat a budeme připraveni na Tvoje dotazy, které nám můžeš posílat e-mailem a nebo psát do komentářů pod jednotlivé lekce.

Kolik kurz stojí?

690 Kč

Kdo Tě bude provázet?

Veronika a Lukáš

Jsme manželé, rodiče, průvodci rituály a lektoři seberozvojových seminářů. Příroda, bylinky a rituály jsou naší celoživotní vášní a radostí. Ukážeme Ti jak vnést harmonii do svého domova.

Pojď očistit a zútulnit svůj domov spolu s námi…

Proč do toho jít s námi?

Chceš se na něco zeptat?

Veronika Velehradská

Napiš nám...

e-mail: info@spojenisprirodou.cz

Veronika a Lukáš Velehradští

Lukáš Velehradský