O nás

Kdo jsme?

A jak jsme se dostali k tomu, že pro Vás pořádáme semináře, workshopy a rituály?​

Zdraví Tě Veronika a Lukáš Velehradští.

Jsme průvodci na cestě životem a lektoři seberozvojových seminářů, manželé a rodiče úžasné dcery. Milujeme přírodu, procházky lesem, osobní rozvoj a rituály. Přírodní spiritualita je naší celoživotní vášní a radostí.

Ukážeme To, že díky jednoduchým rituálům, meditacím a technikám, které Tě rádi naučíme, můžeš snadno proměnit svůj život k lepšímu i Ty.

Náš příběh

Vyrůstali jsme v normálních rodinách, chodili na normální školy, připravovali se na normální zaměstnání. Veronika na ekonomku/finanční ředitelku, Lukáš na učitele angličtiny a francouzštiny.

Zároveň jsme ale již od dětství cítili silné spojení s přírodou a vnímali její taje a krásy. Mezi naše záliby patřilo a stále patří toulání po horách, sjíždění řek, sbírání bylinek, večerní posezení u ohýnku, spaní pod širým nebem, pozorování hvězd a procházky lesem…

Svůj vztah k přírodě se nám však podařilo pojmenovat až ve chvíli, kdy se Lukáš přidal ke keltské living history skupině a Veronika objevila pohanství.

Co máme za sebou?

Za ty roky, co se přírodní spiritualitě a osobnímu rozvoji věnujeme, jsme navštívili velké množství seminářů, kurzů, workshopů, výcviků a rituálů s českými i zahraničními lektory z řad šamanů, druidů, wiccanů a dalších úžasných lidí, kteří nás velmi obohatili, inspirovali a posunuli dál. 

Máme za sebou například dlouholetý sebezkušenostní výcvik, kde jsme se do hloubky věnovali (a stále věnujeme): sebepoznání, práci s předky, přírodními bytostmi, keltskými bohy, matkou zemí, otcem oblohy, archetypy, šamanskými zvířaty, posvátnými bylinami a dalšími tématy a technikami nebo třeba dva druidské výcviky ADF (Ár Ndraíocht Féin = A Druid Fellowship) a OBOD (Order of Bards, Ovates and Druids).

Projekty a akce, které jsme pořádali

Během let jsme sami pořádali desítky akcí – bardské víkendy, rituály kola roku, semináře, workshopy, ženské, mužské kruhy, přechodové rituály a poznali různé zajímavé lidi napříč celou Evropou.

Veronika spoluzakládala Českou pohanskou společnost, kterou i nějaký čas vedla a aktivně se podílela na několika dalších projektech (Bardská gilda, BMWC, Druidcamp apod.). 

Nyní jdeme svou vlastní cestou za radostným a naplňujícím životem v souladu s rytmy přírody.

Více o Veronice si můžeš přečíst v tomto rozhovoru pro Zijuuspesne.cz.

Ty nejlepší techniky, metody a zkušenosti, které se nám za ta léta osvědčily v praxi, Vám nyní chceme předat. Vydejte se na cestu za hlubším a radostnějším životem spolu s námi! A společně pojďme růst spolu s přírodou!

Co je naší vášní a radostí?

Videa a rozhovory o nás