Druidsko-šamanský výcvik

Aneb cestou přírodních rituálů

Chceš...

MOŽNÁ JE TO NĚCO, PO ČEM TVÁ DUŠE UŽ DLOUHO VOLÁ...

Představ si….

Jaké by to bylo cítit svobodu, volnost, možnost být plně sám sebou, protože víš, že máš za sebou celou přírodu, která Tě přijímá přesně tak jak jsi, nehodnotí a kdykoli Tě podpoří? Už na nic nebýt sám?  Zpívat si, tančit, chodit na boso a být v propojení.

Poslouchat praskající oheň, dívat se na noční oblohu, procházet se po voňavých loukách plných bylinek, toulat se po horách, být v lese, pozorovat západy slunce a cítit se součástí. A tento pocit neztrácet ani když jsi ve městěv civilizaci, v práci.

Umět mluvit se stromy, zvířaty, kameny, duchy zahrady a dalšími bytostmi. Dostávat od nich cenné vhledy a rady, jak se správně rozhodnout, aby to bylo v souladu s Tvou duší, s Tvým já, pokaždé když budeš stát na nějaké životní křižovatce.

Být v propojení s místem, kde žiješ, opravdu ho znát. Ukotvit se tam, splynout. A umět si udělat rituál, který podpoří Tvé záměry.

Volá Tě to?

Co Ti výcvik přinese?

Co Tě čeká?

5 setkání

přírodní bytost

21. - 23. června 2024

Přírodní bytosti, Letní slunovrat, Sběr posvátných bylin

forest-2599720_1280

19. - 21. července 2024

Přírodní rituály pro každodennost, Techniky spojování s přírodou

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

16. - 18. srpna 2024

Blaník - energie krajiny, komunikace s duchem místa, silová místa a ley linie

cropped-forest-1823712_1920-1.jpg

15. - 17. listopadu 2024

Jak udělat druidský rituál od A do Z, aby měl sílu a hloubku, techniky zrcadlení v přírodě, seberozvoj

IMG_20240222_094830

13. - 15. prosince 2024

Věštění, šamanské cesty za svým původem a esencí, cesta za vizí pro rok 2025

Program:

Organizační informace

Kde bude výcvik probíhat?

U nás v Bezděkově u Švihova v Plzeňském kraji. Možná si říkáš, že je to daleko. Toto místo jsme nezvolili jen proto, že tu bydlíme, ale proto že je léčivé a velmi silné – prochází tu několik ley linií a máme pro výcvik požehnání od místních přírodních bytostí a ducha lesa.

Na zahradě najdeš přírodní rybníček, ve kterém se budeš moct vykoupat, les je jako z pohádky – doubravy, buky, smrčky s měkoučkým mechem, skalní hřebeny, louky plné bylinek a výhled až na Šumavu…

Z naší zkušenosti víme, že se na každý seminář, který pořádáme, vždy vypraví minimálně jedno auto z Moravy, takže se můžeš přidat ke spolujízdě.

Bude pro Tebe k dispozici seminární místnost, kde najdeš pohodlné matrace na přespání, a kde proběhne část programu, wc, sprcha, plně vybavená kuchyňka s lednicí a také hektarová zahrada s lesem.

Kdo Tě bude provázet?

Veru v lese
Lukáš v lese

Veronika a lukáš

Jsme průvodci na cestě životem a lektoři seberozvojových seminářů. Milujeme přírodu, vědomý život v souladu s ní, procházky lesem, osobní rozvoj a rituály. Přírodní spiritualita je naší celoživotní vášní a radostí.

Už 6 let jsme tvůrci projektu Spojeni s přírodou, pořádáme živé semináře a workshopy, online kongresy a kurzy, které pomáhají vrátit se zpátky k sobě, ke kořenům a naší přirozenosti.

Veru Luki oheň

Proč do toho jít s námi?

Kolik výcvik stojí?

45 000 Kč
39 000 Kč

Tato cena platí do čtvrtka 11. června 2024 do půlnoci.

Cena zahrnuje: 2 lektory, drobné občerstvení, nocleh, příspěvek na rituální pomůcky na program

Místo Ti zarezervujeme až po zaplacení kurzovného nebo 1. splátky. 

Splátky

Nebo můžeš využít možnosti splátek a výcvik splatit v měsíčních splátkách do konce roku 2024. Pokud se přihlásíš hned teď, vychází splátka na 5 000 Kč měsíčně.

Upozorňujeme, že výcvik je možné absolvovat pouze jako celek, přihlášením se zavazuješ k tomu, že uhradíš všechny splátky. 

Máme pouze 10 míst. Takže neváhej.

Bonus

K výcviku získáš zdarma i tento cenný bonus v hodnotě  9 000 Kč.

book-863418_1920

Online knihovna druidské moudrosti - přístup na 1 rok

Online knihovna obsahuje více než 150 video lekcí na nejrůznější témata týkající se přírodní spirituality, tipů na rituály, technik jak se propojit s přírodou ještě hlouběji, seberozvojových cvičení, vedených meditací, šamanských cest, záznamů z našich kongresů, webinářů a online výzev... Bude skvělým zdrojem další inspirace pro Tvou cestu.

Reference

Nejčastěji kladené otázky

Ano. Někdy člověk začít musí. 😉 Každý z nás byl jednou začátečníkem. Pokud Tě výcvik volá, je pro Tebe. 

Půjdeme krok po kroku, do hloubky, s naší podporou.

A abychom Tě v začátku ještě více podpořili, budeš mít po dobu 2 let přístup do Druidské knihovny, kde si můžeš naposlouchat více jak 100 videí o druidské praxi, vše si vyzkoušet a získat tak další zkušenosti a inspiraci.

Cesta nikdy nekončí. Sami máme za sebou už 3 druidské výcviky a desítky dalších seminářů a stále je co nového objevovat a prozkoumávat.  Proto jsme si jistí, že Ti výcvik přinese novou inspiraci, jiný pohled na věc a nádherné prožitky.

Stát se může cokoli. Vše je o domluvě. Pokud to bude v našich silách, budeš si moci neabsolvovanou části výcviku nahradit s dalším ročníkem. 

Ne, vše, co budeš potřebovat, dodáme my a je v ceně výcviku. 

Možná si říkáš, že je to daleko. Místo, na kterém se výcvik koná, jsme nezvolili jen proto, že tu bydlíme, ale proto že je léčivé a velmi silné – prochází tu několik ley linií a máme pro výcvik požehnání od místních přírodních bytostí a ducha lesa.

Na zahradě najdeš přírodní rybníček, ve kterém se budeš moct vykoupat, les je jako z pohádky – doubravy, buky, smrčky s měkoučkým mechem, skalní hřebeny, louky plné bylinek a výhled až na Šumavu…

A určitě se vypraví minimálně jedno auto z Moravy, takže se můžeš přidat ke spolujízdě.

Hodnoty, na kterých je výcvik založen: respekt a úcta k sobě, přírodě, i druhým, jedinečnost každého z nás, opravdovost, propojení, bytí v souladu

Maximální počet účastníků je 10. Výcvik je pro ženy i muže.

ještě ti něco vrtá hlavou?

Domluv si s námi 15 minutový videohovor přes Zoom.

Odpovíme Ti na všechny Tvé otázky, lépe se poznáme a společně rozklíčujeme, jestli je výcvik pro Tebe. Termín si můžeš rezervovat níže. Tento hovor je naším darem pro Tebe, protože chceme, aby se do výcviku přidali Ti, pro které to opravdu je.