Tajemství rituálů kola roku

Jak se mění příroda, měníš se i ty...

Představ si energii každé fáze kola roku jako vlnu na moři… na každou z nich můžeš naskočit a posunout se její silou o kousek dál na své cestě životem, nebo ji nechat proplout kolem. Možná Tě trochu nadzdvihne a rozhoupe, ale třeba si jí ani nevšimneš a promarníš tak cennou příležitost. Naskoč na ni tedy s námi, protože není na co čekat.

 Když se cyklus kola roku naučíš využívat a nepůjdeš proti němu, Tvůj život se změní k nepoznání a vše půjde jednodušeji a plynuleji. Protože kde je soulad, je i plynutí.

Co Ti kurz přinese?

Na co se můžeš těšit?

Ke každému svátku tě čeká:

Kolo roku

Význam svátku

poselství - témata - korespondence - o čem přemýšlet - na co se zaměřit

pexels-mali-maeder-142497.jpg

Historie a tradice

moudrost předků - lidové tradice - různé kultury

IMG_20200823_090331

Keltští bohové a bohyně

archetypy - průvodci - odhalení vnitřní síly

Bylinky, vykuřovadla, šamanská zvířata

průvodci a rádci v každodenním životě - jejich poselství - recepty

precious-1432335_1920 (1)

Drahé kameny

polodrahokamy spojené s tématem daného svátku - práce s nimi

elder-2652570_1920

Pokrmy a nápoje

pokrmy a nápoje na rituální hostinu - jednoduché recepty​

kolo roku

Tvořivá lekce

lekce pro kutily - tradiční výrobky a předměty spojené s daným svátkem kola roku - návod jak na to

kolo roku

Seberozvoj

2 - 4 seberozvojová cvičení Ti pomohou zpracovat témata, které se k danému svátku pojí. A jít tak ještě více do hloubky.

meditate-1851165_1920 (1)

Vedené meditace

Připravili jsme 8 vedených nebo pohybových meditací a vizualizací, které Tě ještě více napojí na dané období.

oltář

Tipy na rituály

konkrétní tipy jak si rituál/oslavu k danému svátku připravit - vzor rituálů - oslava s dětmi i bez nich

Dále v kurzu najdeš další lekce o:

Jak to v kurzu vypadá?

Jak to bude probíhat?

Co Tě tedy čeká?

Celkem tedy 78 (video a textových) lekcí, 16 cvičení, 8 meditací a 8 rituálů a další úvodní lekce o kole roku.

Kdo Tě bude provázet?

Veru v lese
Lukáš v lese

Veronika a lukáš

Jsme průvodci rituály a lektoři seberozvojových seminářů. Příroda, les a přírodní spiritualita jsou naší celoživotní vášní a radostí. Ukážeme Ti, jak díky rituálům kola roku můžeš snadno proměnit svůj život i Ty.

Pojď s námi růst spolu s přírodou…

rodina

Proč do toho jít s námi?

Oslava kola roku se stala přirozenou součástí našich životů. Přinesla nám více radosti, uzemnění, vnitřního klidu, propojení a osobního růstu.

Naše rituály navštívily za ty roky desítky lidí, kteří se pravidelně vracejí. Často se nás ptají, jak si mohou takovou oslavu vytvořit sami. A proto jsme se rozhodli předat naše know how dál a naučit třeba i Tebe jak na to.

Kolik kurz stojí?

Kolo roku

Kolo roku online
15 600 Kč

= 1 300Kč za měsíc plynutí v souladu s kolem roku + doživotní přístup ke kurzu

Splátky

Nebo využij možnosti 4 čtvrtletních splátek po 4 200 Kč. A připoj se k nám!

Splátky jsou závazné, při objednání kurzu se zavazuješ je všechny uhradit.

Reference

Bonusy

Ke kurzu získáš zdarma i tyto cenné bonusy v hodnotě 9 299 Kč.

oltář podzim

Jak vytvořit rituál od A do Z - video lekce

Průvodce rituály, kde najdeš vše, co potřebuješ vědět než se do rituálů kola roku pustíš. Těšit se můžeš na: základní strukturu rituálu - definování záměru - očistu - posvátný prostor - vědomé ukončení rituálu apod.

kongres 2023 (1)

Záznam z online kongresu o kole roku 2023

Čeká na Tebe 20 videí od českých i zahraničních hostů. Kongres Ti pomůže pochopit, jak moc Tě ovlivňují změny ročních období a přírodní cykly a jaký mají vliv na Tvůj život. Když se cyklus kola roku naučíš vědomě využívat a nepůjdeš proti němu, Tvůj život se změní k nepoznání a vše půjde jednodušeji a plynuleji. Protože kde je soulad, je i plynutí.

Kolo roku - cyklus ročních období

Vedená meditace Prožij kolo roku​

Provedeme Tě vedenou meditací, při které si prožiješ celé jedno kolo roku v "kůře" stromu a ještě více se naladíš na rytmy přírody.​

Nejčastěji kladené otázky

Abys s kolem roku mohl/a pracovat průběžně po celý rok, kdykoli budeš chtít.

Abys měl/a informace stále dostupné v přehledné formě  na jednom místě i pro další roky. 

Aby se mohli připojit lidé z celé ČR i SR.

Abys měl/a možnost vybrat si čas, kdy se budeš jednotlivým lekcím věnovat. Můžeš je procházet během týdne, po večerech a nebo si je třeba nechat na víkend. Nemusíš si tedy v kalendáři rezervovat konkrétní termín, kdy pojedeš na kurz.

Také ušetříš další náklady a čas na dopravu, ubytování apod. a můžeš tak začít třeba hned.

Nebo můžeš zvolit variantu se 4 živými oslavami.

To je na Tobě. Záleží to na tom, jak moc se budeš chtít jednotlivým tipům, cvičením a tématům věnovat. Žádná lekce sama o sobě nezabere více jak 15 minut. 

Pokud nemáš moc času, můžeš se zaměřit pouze na význam jednotlivých svátků, pustit si vedenou meditaci a podívat se na tipy na rituál, ze kterých si poskládáš svou vlastní oslavu anebo si jen odpovědět na otázky, které se daného období týkají. To Ti nezabere víc jak pár minut před každým svátkem. 

Mezi svátky budeš mít také čas vše doprožít a nechat uležet. Ozveme se Ti zase 3 týdny před dalším svátkem, kdy Ti začnou chodit nové lekce.

Ke zbytku lekcí, které nestihneš, se můžeš vrátit v dalším roce anebo je nechat úplně být. Ani my jsme nezačínali se vším naráz. 

Ano. Zakoupením kurzu získáváš doživotní přistup ke všem informacím, které se budou před každým svátkem zase znovu zpřístupňovat ve členské sekci. Pokud někdy v budoucnu provedeme nějaké aktualizace nebo doplnění, získáš přístup zdarma i k nim.

Nemusí. Sami často slavíme svátek až o nejbližším víkendu. Smyslem kola roku je naladit se na dané období, než se soustředit na přesný čas. I když samozřejmě v tento čas síla daného období vrcholí. Takže pokud máš tu možnost, oslav svátek v přesný den, ale není to vůbec podmínkou. 

Rozhodně ano. Zapojit děti je úžasné. Děti oslavy kola roku milují, pokud jim poutavě vyprávíme jeho příběh a zapojíme je tvůrčím způsobem. Oslav a rituálů kola roku by se měli účastnit lidé všech věkových kategorií, protože každému z nás mají co dát. Po každé to bude trošku jiné, podle toho kdo se zrovna účastní, ale to vůbec nevadí. Navíc máme v rukách něco hodnotného, co dětem můžeme předat do života. Takže proč jim to neukázat… V kurzu Ti ke všem svátkům kola roku předáme tipy, jak je právě spolu s dětmi (různých věkových kategorií) oslavit. 

Ne. Na oslavy kola roku nemusíš mít nic speciálního. Vystačíš si s tím, co už máš doma. Pokud budeš chtít, můžeš si časem pořídit nějaké rituální pomůcky jako třeba kadidelnici na vykuřovadla, mističku na vodu na očistu, rituální šaty atd. ale obejdeš se i bez toho.

Ano. A dnes je snad ještě důležitější se s ním sladit, pozorovat ho a vnímat ho, než kdy dříve. Může nám pomoci se lépe napojit na přírodu a být si více vědomi toho, co se děje, a jak může každý z nás přispět ke zlepšení současného stavu. 

Ještě Ti něco vrtá hlavou? Zeptej se….

Stačí napsat na e-mail info@spojenisprirodou.cz a my Ti co nejrychleji odpovíme.