Tajemství rituálů kola roku

Pusť si video...

Jak se mění příroda, měníš se i Ty...

Představ si energii každé fáze kola roku jako vlnu na moři… na každou z nich můžeš naskočit a posunout se její silou o kousek dál na své cestě životem, nebo ji nechat proplout kolem. Možná Tě trochu nadzdvihne a rozhoupe, ale třeba si jí ani nevšimneš a promarníš tak cennou příležitost. Naskoč na ni tedy s námi, protože není na co čekat.

 Když se cyklus kola roku naučíš využívat a nepůjdeš proti němu, Tvůj život se změní k nepoznání a vše půjde jednodušeji a plynuleji. Protože kde je soulad, je i plynutí.

Co Ti kurz přinese?

Na co se můžeš těšit?

Ke každému svátku Tě čekají tyto lekce:

Význam svátku

poselství - témata - korespondence - o čem přemýšlet - na co se zaměřit

Historie a tradice

moudrost předků - lidové tradice - různé kultury

Keltští bohové a bohyně

archetypy - průvodci - odhalení vnitřní síly

Bylinky, vykuřovadla, šamanská zvířata

recepty, poselství

Drahé kameny

polodrahokamy spojené s tématem daného svátku - práce s nimi

Pokrmy a nápoje

pokrmy a nápoje na rituální hostinu - jednoduché recepty

Tvořivá lekce

lekce pro kutily - tradiční výrobky a předměty spojené s daným svátkem kola roku - návod jak na to

Seberozvoj

2 - 4 seberozvojová cvičení Ti pomohou zpracovat témata, které se k danému svátku pojí. A jít tak ještě více do hloubky.

Meditace

Připravili jsme 8 vedených nebo pohybových meditací a vizualizací, které Tě ještě více napojí na dané období.

Tipy na rituály

konkrétní tipy jak si rituál/oslavu k danému svátku připravit - vzor rituálů - oslava s dětmi i bez nich.

V kurzu najdeš i lekce o kole roku jako celku....

Další inspiraci a podporu najdeš také v naší uzavřené facebookové skupině, kam mají přístup všichni, kdo se do kurzu přidají. Můžeš se tak seznámit i s někým přímo z Tvého okolí, budeš-li chtít, a rituály si udělat společně

Jak to v kurzu vypadá?

Jak to bude probíhat?

Začínáme v pondělí 11. října 2021.

Nečekej žádnou nudnou teorii, vše, o čemu bude řeč, si prakticky vyzkoušíš, prožiješ a nebo zapojíš do svého rituálu/oslavy.

Jednotlivé lekce ke konkrétnímu svátku Ti zpřístupníme vždy 3 týdny před daným svátkem. A na e-mail Ti pošleme upozornění, že máš lekce otevřené. A protože chceme, abys byl(a) v přítomném okamžiku, bude vždy dostupný pouze aktuální svátek. 

Naopak k lekcím o kole roku se dostaneš kdykoli, kdy budeš chtít.

Kurz si můžeš procházet svým vlastním tempem. Na vše budeš mít dostatek času.

Kurz je přístupný ve členské sekci na našich webových stránkách, kam získáš celoživotní přístup. Ucelené informace o všech svátcích kola roku tak budeš mít dostupné v přehledné formě na jednom místě dlouhodobě. Ke kurzu se budeš moci každoročně vracet a procházet si ho znovu a znovu tak, jak budeš potřebovat.

Po celou dobu se Ti budeme  osobně věnovat a budeme připraveni na Tvoje dotazy, které nám můžeš posílat e-mailem nebo sdílet v uzavřené facebookové skupině, kterou jsme pro účastníky kurzu vytvořili. A také se těšíme na 8 společných online volání přes Zoom před každým svátkem.

Co Tě tedy čeká?

Celkem tedy 78 (video a textových) lekcí, 16 cvičení, 8 meditací a 8 rituálů a další úvodní lekce o kole roku.

Kdo Tě bude provázet?

Veronika Velehradská

Veronika a Lukáš

Jsme manželé, rodiče, průvodci rituály a lektoři seberozvojových seminářů. Příroda, les a přírodní spiritualita jsou naší celoživotní vášní a radostí. Ukážeme Ti, jak díky rituálům kola roku můžeš snadno proměnit svůj život i Ty.

Pojď s námi růst spolu s přírodou…

Proč do toho jít s námi?

Oslava kola roku se stala přirozenou součástí našich životů. Přinesla nám více radosti, uzemnění, vnitřního klidu, propojení a osobního růstu.

Naše rituály navštívily za ty roky desítky lidí, kteří se pravidelně vracejí. Často se nás ptají, jak si mohou takovou oslavu vytvořit sami. A proto jsme se rozhodli předat naše know how dál a naučit třeba i Tebe jak na to.

Kolik kurz stojí?

Cena 12 000 Kč 8 500 Kč

Nebo využij možnosti 4 čtvrtletních splátek po 2 500 Kč. A připoj se k nám!

Navíc se 30 denní garancí vrácení peněz, pokud Tajemství rituálů kola roku nenaplní Tvoje očekávání. Stačí napsat (e-mailem) a peníze Ti obratem vrátíme bez jakýchkoli dalších otázek. 

Vstoupit do kurzu můžeš do čtvrtka 14. října 2021. 

Dny
Hodiny
Minuty
Sekundy

Reference

Bonusy

Ke kurzu získáš zdarma i tyto cenné bonusy v hodnotě 4 578 Kč:

Živá oslava Lughnasadhu

Pojď s námi oslavit Lughnasadh na živo. Nasát atmosféru, zúčastnit se rituálu, propojit se s dalšími účastníky kurzu. Partnera nebo své děti můžeš vzít sebou.

Jak vytvořit rituál od A do Z - online kurz

Vše, co potřebuješ vědět o struktuře rituálu, než se do něj pustíš. Těšit se můžeš na: základní strukturu - definování záměru - očistu - posvátný prostor - vědomé ukončení rituálu apod.

Kolo roku - cyklus ročních období

Vedená meditace Prožij kolo roku

Provedeme Tě vedenou meditací, při které si prožiješ celé jedno kolo roku v "kůře" stromu a ještě více se naladíš na rytmy přírody.

Nejčastěji kladené otázky

Proč online? Rád/a bych kurz absolvoval/a na živo..

Abys s kolem roku mohl/a pracovat průběžně po celý rok, kdykoli budeš chtít.

Abys měl/a informace stále dostupné v přehledné formě  na jednom místě i pro další roky. 

Aby se mohli připojit lidé z celé ČR i SR.

Abys měl/a možnost vybrat si čas, kdy se budeš jednotlivým lekcím věnovat. Můžeš je procházet během týdne, po večerech a nebo si je třeba nechat na víkend. Nemusíš si tedy v kalendáři rezervovat konkrétní termín, kdy pojedeš na kurz.

Také ušetříš další náklady a čas na dopravu, ubytování apod. a můžeš tak začít třeba hned. 

Kolik mi kurz zabere času?

To je na Tobě. Záleží to na tom, jak moc se budeš chtít jednotlivým tipům, cvičením a tématům věnovat. Žádná lekce sama o sobě nezabere více jak 15 minut. 

Pokud nemáš moc času, můžeš se zaměřit pouze na význam jednotlivých svátků, pustit si vedenou meditaci a podívat se na tipy na rituál, ze kterých si poskládáš svou vlastní oslavu anebo si jen odpovědět na otázky, které se daného období týkají. To Ti nezabere víc jak pár minut před každým svátkem. 

Mezi svátky budeš mít také čas vše doprožít a nechat uležet. Ozveme se Ti zase 3 týdny před dalším svátkem, kdy Ti začnou chodit nové lekce.

Ke zbytku lekcí, které nestihneš, se můžeš vrátit v dalším roce anebo je nechat úplně být. Ani my jsme nezačínali se vším naráz. 

Co se stane po skončení kurzu? Budu mít pořád ke všemu přístup?

Ano. Zakoupením kurzu získáváš doživotní přistup ke všem informacím, které se budou před každým svátkem zase znovu zpřístupňovat ve členské sekci. Pokud někdy v budoucnu provedeme nějaké aktualizace nebo doplnění, získáš přístup zdarma i k nim.

Musí se svátky kola roku slavit v přesný den nebo dokonce hodinu?

Nemusí. Sami často slavíme svátek až o nejbližším víkendu. Smyslem kola roku je naladit se na dané období, než se soustředit na přesný čas. I když samozřejmě v tento čas síla daného období vrcholí. Takže pokud máš tu možnost, oslav svátek v přesný den, ale není to vůbec podmínkou. 

Mám děti. Dají se rituály kola roku dělat i s nimi?

Rozhodně ano. Zapojit děti je úžasné. Děti oslavy kola roku milují, pokud jim poutavě vyprávíme jeho příběh a zapojíme je tvůrčím způsobem. Oslav a rituálů kola roku by se měli účastnit lidé všech věkových kategorií, protože každému z nás mají co dát. Po každé to bude trošku jiné, podle toho kdo se zrovna účastní, ale to vůbec nevadí. Navíc máme v rukách něco hodnotného, co dětem můžeme předat do života. Takže proč jim to neukázat… V kurzu Ti ke všem svátkům kola roku předáme tipy, jak je právě spolu s dětmi (různých věkových kategorií) oslavit. 

Musím mít facebook?

Ne nemusíš. Můžeš s námi komunikovat přes e-mail, pokud se budeš chtít na něco zeptat nebo něco posdílet. Všechny důležité informace posíláme e-mailem.

Musím si koupit nějaké pomůcky?

Ne. Na oslavy kola roku nemusíš mít nic speciálního. Vystačíš si s tím, co už máš doma. Pokud budeš chtít, můžeš si časem pořídit nějaké rituální pomůcky jako třeba kadidelnici na vykuřovadla, mističku na vodu na očistu, rituální šaty atd. ale není to potřeba.

Je kolo roku stále platné i v době klimatických změn?

Ano. A dnes je snad ještě důležitější se s ním sladit, pozorovat ho a vnímat ho, než kdy dříve. Může nám pomoci se lépe napojit na přírodu a být si více vědomi toho, co se děje, a jak může každý z nás přispět ke zlepšení současného stavu. 

Ještě Ti něco vrtá hlavou? Zeptej se....

Stačí napsat na e-mail info@spojenisprirodou.cz a my Ti co nejrychleji odpovíme.

Chceš se na něco zeptat?

e-mail: info@spojenisprirodou.cz

Veronika a Lukáš Velehradští

Lukáš Velehradský