Sluneční cyklus na nás působí daleko více, než si mnohdy uvědomujeme...

Silně nás ovlivňuje – naši náladu, vztahy, činnosti, které děláme, zdraví… Pojďme s ním tedy pracovat vědomě. Společně odhalíme tajemství ročních období, dne a noci a 4 slunečních svátků – slunovratů a rovnodenností. Díky tomu se naučíte dělat věci v tu pravou chvíli, podpořit je silou slunce a načerpat dostatečné množství energii na jejich realizaci. Když budete se slunečním cyklem v souladu, bude Váš každodenní život o mnoho snažší. 

Společně budeme objevovat rytmy slunce, napojovat se na ně a plynout v souladu s energií střídajících se ročních období, světla a tmy. 

Když se tento cyklus naučíte využívat a nepůjdete proti němu, Váš život se změní k nepoznání. A vše na co sáhnete, půjde jednodušeji a plynuleji. 

Co Vám kurz přinese?

Kdo Vás bude provázet?

Veronika Velehradská

Veronika a Lukáš

Jsme manželé, rodiče, průvodci nejen přechodovými rituály a lektoři seberozvojových seminářů. Příroda, les, přírodní spiritualita a osobní rozvoj jsou naší celoživotní vášní a radostí. Ukážeme Vám, že díky rituálům můžete snadno proměnit svůj život i Vy.

Pojďte s námi růst spolu s přírodou…

Proč do toho jít s námi?

Oslava kola roku a slunečních svátků se stala přirozenou součástí našich životů.

Naše rituály navštívily za ty roky desítky lidí, kteří se pravidelně vracejí. Často se nás ptají, jak si mohou takovou oslavu vytvořit sami. A proto jsme se rozhodli předat naše know how dál a naučit třeba i Vás jak na to.

Co se v kurzu dozvíte?

Slunovraty a rovnodennosti - cyklus slunečních svátků

Jak to bude probíhat?

Nečekejte žádnou nudnou teorii, vše, o čemu bude řeč, si prakticky vyzkoušíte, prožijete a zapojíte do svého každodenního života.

Všechny lekce budete mít přístupné hned po přihlášení do kurzu. Kurz si můžete procházet vlastním tempem a zaměřit se jen na to, co je zrovna aktuální a co Vás zajímá, další svátky si můžete nechat na později až se kolo roku pootočí a přijde na ně čas.

Kurz můžete využívat každoročně.

Kurz je přístupný ve členské sekci na našich webových stránkách, kam získáte celoživotní přístup. 

Budeme také připraveni na Vaše dotazy, které nám můžete posílat e-mailem.

Co Vás tedy čeká?

sunrise-3533173_1920
moon-1527501_1920

Kolik kurz stojí?

690 Kč

Co o kurzu říkají....

Už nějakou dobu jsem pokoukávala po celoročním kurzu Tajemství rituálů kola roku, protože téma propojení s přírodou mě strašně láká. Nicméně pro jeho cenu jsem to odkládala. Když se pak objevil kurz Síla slunce, neváhala jsem a přihlásila se, abych zjistila, jestli je to pro mě. Je! Kurz obsahuje několik videí, které mě napojily na rytmus roku. Nikdy předtím jsem nepřemýšlela, že by se rovnodennosti nebo slunovraty daly slavit a v kurzu jsem získala návody na to, jak si udělat vlastní rituál. Zároveň se mi líbilo vysvětlení toho, jak Slunce během roku funguje a jakým způsobem to jako lidé prožíváme. Veronika a Lukáš jsou na videích opravdu autentičtí, je z nich cítit, že propojení s přírodou je pro ně důležité. Získala jsem tak pocit, že jsem získala ty správné průvodce na mé nové cestě.
Vendula Pecková
Autorka projektu Dovednosti pro 21. století
Do kurzu Síla slunce jsem vstoupila, protože jsem se chtěla dozvědět víc informací o kole roku, o jednotlivých ročních obdobích, ale také o tom, jak nás světlo, respektive tma dokáží ovlivňovat na fyzické i duševní úrovni. A kurz krásně splnil má očekávání. Kurzem jsem mohla procházet svým vlastním tempem. Líbilo se mi grafické znázornění kola roku a informace k jednotlivým obdobím, stejně jako spousta tipů, co v jednotlivých obdobích dělat, a jaké rituály si tvořit. Jsem žena, která už léta pozoruje svoji ženskou cykličnost a víc a víc mě baví pozorovat, jak funguje v souladu s přírodou a jednotlivými ročními obdobími. A tento kurz mi dal zase nové náhledy, informace a tipy, jak se můžu ve své osobní praxi posouvat dál. Kurz ze srdce doporučuji všem vědomým bytostem, které cítí, že se potřebují spojit s přírodou.
Barbora Smrčinová
Lektorka slastné ženské jógy a průvodkyně na cestě k vědomému ženství

Nejčastěji kladené otázky

Jaký je rozdíl mezi kurzem Tajemství rituálů kola roku a Silou slunce?

Síla slunečního cyklu je pro ty z Vás, kdo se chtějí spojit s přírodou a začít slavit kolo roku, ale obávají se, že toho na ně bude moc a chtějí si to předem vyzkoušet se 4 slunečními svátky. 

Síla slunečního cyklu však není pouze osekané Tajemství rituálů kola roku, ale nabízí celistvý pohled na cyklus slunce – tedy změny ročních období, temnou a světlou polovinu kola roku a také střídání dne a noci. 

Přináší hluboké uvědomění toho, jak nás slunce a jeho koloběh ovlivňuje. 

Možná budete překvapeni, jak jednoduché a jasné to je, a budete si říkat, proč mě to nenapadlo dřív. 

V kurzu najdete také spoustu dalších tipů, jak sílu slunce využít. 

Tajemství rituálů kola roku potom ještě více prohlubuje znalosti  a možnosti využití slunečních svátků a přidává 4 další (ohňové – Dušičky, Hromnice, Čarodějnice a Dožinky). A tím dokresluje celkový obraz roku. 

Ke každému svátku Vám dáme další tipy, jak si udělat rituál a jak využít jeho energie pro zlepšení nějaké oblasti Vašeho života (vztahy, zdraví, hojnost, osobní rozvoj, sny a přání) a také historii svátků a lidovým tradicím, které se s nimi váží. 

A co víc – v rámci Tajemství rituálů kola roku pracujeme se 3 skupinami průvodců, kteří Vás mohou na cestě kolem roku a Vaším životem ještě více podpořit. Jedná se o keltské bohy a bohyně, posvátné byliny a drahé kameny. 

Už mám nebo si chci pořídit kurz Tajemství rituálů kola roku, má pro mě smysl přidat se i do kurzu Síla slunce? Je tam něco navíc?

Ano. V kurzu Síla slunce zjistíte, jak více pracovat se změnou ročních období, temnou a světlou polovinou kola roku a také střídání dne a noci. Více se tady zaměřujeme na sílu slunce jako takovou a možnosti, jak ji využít nejen v rámci oslav kola roku. Můžete se těšit třeba na rituály při východech a západech slunce, sluneční meditaci apod.

Co se stane po skončení kurzu? Budu mít pořád ke všemu přístup?

Ano. Zakoupením kurzu získáváte doživotní přistup ke všem informacím, které budete mít pořád k dispozici v členské sekci. Pokud někdy v budoucnu provedeme nějaké aktualizace nebo doplnění, získáte zdarma přístup i k nim.

Kdy začíná sluneční cyklus? Kdy je nejlepší se do kurzu přidat?

Přidat se můžete kdykoli. Začít pracovat se slunečním cyklem můžete v jakékoli jeho fázi. Vše má své a nic není lepší nebo horší.

Musím si koupit nějaké pomůcky?

Ne. Na oslavy slunečních svátků nemusíte mít nic speciálního. Vystačíte si s tím, co už máte doma. Pokud budete chtít, můžete si časem pořídit nějaké rituální pomůcky jako třeba kadidelnici na vykuřovadla, mističku na vodu na očistu, rituální šaty, atd. ale není to potřeba.

Veronika Velehradská

Chcete se na něco zeptat?

e-mail: info@spojenisprirodou.cz

Veronika a Lukáš Velehradští

Lukáš Velehradský