tenerife 26.3. -4.4.2024

Propoj se se svou vizí

Představ si...

Představ si, jaké by to bylo dopřát si čas jen a jen pro sebe na nádherném ostrově u oceánu s výhledem na hory, prodchnutých společným sdílením, ale i prostory ticha a lazení se na sebe ve společnosti dalších 9 vědomých žen, které tvoří nebo začínají tvořit své projekty. Odpočinout si, vyživit se a zároveň si nechat přijít novou vizi pro své podnikání a Tvůj projekt  – za mé osobní podpory, v souladu s duchy míst – sopek, oceánu, pralesa a s podporou komorní skupiny.

Vnímám, že podstatou Tenerife je propojovat lidi s jejich duší a vracet je v lehkosti zpátky k sobě. Díky tomu může přicházet to, co jinde neslyšíme – nové vizi, pohledy a uvědomění.

Volá Tě to?

pobyt pro podnikatelky a tvůrkyně projektů

s veronikou velehradskou

26. března - 4. dubna 2024

Jsem žena, která už více než 6 let tvoří s láskou svůj projekt, miluje přírodu a cestování.  Jsem maminkou úžasné dcery, ale také průvodkyní rituály a přírodní spiritualitou. Moc ráda provázím ženy na cestě jejich životem i podnikáním – individuálně pomocí různých alternativních terapií a přechodových rituálů nebo ve skupině v rámci ženských kruhů, víkendových seminářů a online kurzů. Ráda cestuji, poznávám a objevuji.

Tenerife je moje srdcovka. Tento ostrov jsem navštívila už 6x a celkově na něm strávila přes 3 měsíce života. Za tu dobu ho mám prochozený křížem krážem – i když stále je, co objevovat.

Moc ráda teď provedu i Tebe, ukáži Ti nádherná místa v horách i u oceánu, které Tě podpoří a pomohou Ti napojit se na Tvé záměry a vize.

program

Program budu ladit podle  nalazení skupiny a podle toho, jaká místa nás v danou chvíli nejvíce podpoří.

Takže nemáme dopředu přesný intinerář cesty, kterým bychom se řídily. Můžeš se však těšit na:

výlety

 V průběhu pobytu můžeme navštívit  některá z těch míst:

Národní park teide

V národní parku El Teide se propojíš se sopkami a jejich transformační silou, projdeš se v lávových polích a poznáš Pico del Teide – 3. největší sopku na světě (3718 m.n.m.). 

propojení s oceánem

Vydáme se také na 3hodinovou plavbu za velrybami a delfíny. Užiješ si jejich hravou, srdečnou přítomnost a přijmeš jejich poselství. Poplujeme kolem Los Gigantes – nádherných útesů, kde hnízdí i orli. Vykoupeme se a užijeme si oceánu. 

 

Národní park La Corona Forestal

V borovicovém pásmu je chládek, nádherně to tam voní a můžeš si odtamtud vychutnat krásné výhledy až dolů k oceánu. Propojení oceánu a borovic je boží a budeš tam mít možnost podívat se na svůj vlastní život a podnikání z nadhledu a vnést do něj svěžest, mír a klid, které borovice přináší.

 

Pohoří Anaga s mlžným pralesem

Mystický vavřínový mlžný prales v pohoří Anaga na severu Tenerife nás vezme do hloubky. Můžeme navštívit místa, kde dodnes lidé žijí v jeskynních bytech a vyslechnout si moudrost dávných obyvatel Guančů.

koupání

Na Tenerife se nachází různé druhy pláží – s jemným saharským pískem, černým sopečným, s oblázky i kameny. Dle libosti pro každého. V městečku, kde budeme ubytovaní je černá pláž s čisťounkou vodou. Na dalších plážích se zastavíme během putování po ostrově ve chvíli, kdy si budeme chtít odpočinout.

Další místa - Cueva del viento, drago milenario...

Je možné, že nás zavolají i některé z dalších velmi silných míst – lávové tunely Cueva del viento, vodopád v soutěsce  nebo dračí stromy.

ubytování

Ubytované budeme v krásné vile s vyhřívaným bazénem v městečku Callao Salvaje s výhledem na hory. Na pláž je to pouhých 10 minut chůze. V městečku je dostatek restaurací a obchůdků.  Bydlet budeme ve dvojlůžkových – čtyřlůžkových pokojích se 3 koupelnami.  K dispozici je také obyvák, vybavená kuchyň a prostory na posezení venku. Čekají nás nádherné západy slunce nad oceánem.

cena

45 000 Kč

Cena zahrnuje:

Cena nezahrnuje:

Platby:

Mám pouze 8 míst. Takže neváhej.

volných míst
8

Nejčastěji kladené otázky

Pokud bys z nějakého důvodu nakonec nemohl(a) odjet, udělám vše, co bude v mých silách, abych obsadila tvé místo náhradníkem a mohla ti vrátit peníze zpátky.

Nicméně pokud by se místo nepodařilo nahradit, platba je nevratná.

U letenky si můžeš zvolit flexibilní tarif a stornovat ji v plné výši.

Účast je možná až po zaplacení plné částky, tedy obou uvedených plateb. 

Účastníci cest se účastní plně na svou zodpovědnost. Organizátorka nenese zodpovědnost za fyzické či psychické újmy a materiální škody (např. ztráty hmotných věcí či cenností) v průběhu cesty a pobytu.

Účastníci cest jsou povinni informovat lektorku o jakýchkoli vlastních fyzických či psychických indispozicích, které by mohly vést ke vzniku zdravotních komplikací v průběhu či následkem cest.

Program cest je orientační a organizátorka si vyhrazuje právo na změnu.

Další obecné obchodní podmínky nalezneš v patičce tohoto e-mailu pod odkazem obchodní podmínky.

Určitě budeš potřebovat dobré botasky nebo pohorky, bez kterých se na Tenerife neobejdeš. Všechny cesty, trasy a chodníčky jsou lávové a vedou kopcovitým terénem, takže si se sandály nevystačíš.

Budeme se pohybovat v nadmořských výškách od 0 do 2 800 m.n.m. V různých teplotních pásmech. U oceánu si vystačíš s lehkým oblečením, ale nahoře v národním parku je zapotřebí mít teplejší bundu a šátek na hlavu (proti slunci a větru).

Nemusíš se ničeho bát. Provedu vás celým letištním procesem. Na letišti se sejdeme na smluveném místě a odtud půjdeme už společně. Předem Ti dám vědět, co a jak si zabalit, abys byl(a) v letadle v komfortu.

Let trvá 5 hodin a je bez přestupů.

Přímo na letiště jezdí každých 30 minut autobus z Hlavního nádraží, takže není složité se tam dopravit. Můžeš si vzít i taxi a nebo se tam nechat někým dovézt.

Tenerife se nachází, stejně jako zbývající Kanárské ostrovy, v subtropickém podnebném pásu. Pohoří Teide s nejvyšší španělskou horou Pico del Teide ho rozděluje na dvě části s mírně odlišným podnebím. Počasí na jihu Tenerife (kde budeme ubytované) je prosvícené sluncem, hodně suché a horké. Počasí na severu Tenerife je vlhčí, s občasným deštěm, větrem a mraky.

Celkově lze typické počasí na Tenerife charakterizovat jako stálé, teplé a se zanedbatelnými srážkami. Průměrná denní teplota dosahuje 25 až 30 °C, na jaře a na podzim lehce klesá. 

Dny budou různé. Ale prakticky to bude vypadat tak, že po snídani vyrazíme na nějaké konkrétní místo, kde strávíme pár hodin.

Budeme poznávat různá nádherná místa po celém Tenerife a pracovat na našich záměrech a vizích právě s podporou těchto míst. Přemisťovat se budeme auty Tenerife je poměrně malý ostrov a dá se přejet od severu k jihu za 1,5 h.

Vždy strávíme den v jedné z jeho částí. Odpoledne zajedeme na pláž, kde bude možné se vykoupat, projít a zrelaxovat se.

Některé dny budeme večer sdílet, jindy nás bude čekat kakaová ceremonie při západu slunce a nebo prostor pro pobyt o samotě v tichu – každý sám se sebou.

Program budu ladit na místě podle počasí a také potřeb a momentálního naladění skupiny.

To vůbec nevadí. Všechny vás předem seznámím skrze chat na messengeru či Whats upu. Tyto pobyty jsou často skvělá příležitost jak si najít nové kamarády na celý život. Nikdy není náhoda, kdo se v dané skupině potká. 🙂

V restauraci se dá najíst  velmi dobře od cca 15 EUR i s jedním nápojem. V Callao Salvaje , kde budeme ubytovaní, je spousta nejrůznějších restaurací, takže si vyberou vegetariáni i masožrouti. A máme k dispozici vlastní vybavenou kuchyni pro případ, že si budeš chtít uvařit.

Ještě Ti něco vrtá hlavou? Zeptej se….

Stačí mi napsat na e-mail veronika@spojenisprirodou.cz.