šamanský buben 10.-11.8.2024

šamanský seminář s výrobou bubnu a paličky

Chceš si vlastnoručně vyrobit svůj osobní šamanský buben, se kterým se opravdu propojíš?

Chceš, aby Tvá palička byla sladěná s Tvým bubnem?

Chceš opravdu projevit úctu duchu zvířete, ze kterého si buben vyrobíš?

Chceš výrobu pojmout rituálním, posvátným způsobem a zapojit i šamanské cestování?

co tě čeká?

Organizační informace

Přespat je možné v seminární místnosti na pohodlných matracích a nebo ve vlastním stanu na zahradě. Výborné vegetariánské obědy a večeři nám uvaří úžasná kuchařka, platí se zvlášť, cca 500 kč za víkend. Maximální počet účastníků je 10.

Nejčastěji kladené otázky

Místo, na kterém se seminář koná, jsem nezvolil jen proto, že tu bydlíme, ale proto že je velmi silné a podpoří nás v našem záměru.

A většinou se k nám vypraví i minimálně jedno auto z Moravy, takže se můžeš přidat ke spolujízdě.

Není třeba. Seminář je vhodný i pro lidi naprosto netknuté šamanismem. Vše Ti na místě vysvětlím. Každý musí někde začít, takže se ničeho neboj. Provedu Tě.

Ano. Maximálně Tě podpořím a ukážu Ti jak vyrobit buben krok za krokem. Zvládne to opravdu každý, i kdo si myslí, že není manuálně zručný.

Kdo jsem?

Přechodové rituály pro muže

Jsem Lukáš, průvodce přírodní spiritualitou, druidstvím a šamanismem. Svůj první šamanský buben jsem si vyrobil před asi deseti lety na jednom semináři a od té doby mě jeho dunění stále doprovází… prošel jsem různými šamanskými kurzy, naživo i online, ale nejvíc mi vždycky dalo to, když pracuji já se svým bubnem a svými průvodci… Bubnů už jsem vyrobil docela dost, jejich výroba mě baví, nejen výroba jako taková, ale i to, co se děje kolem, rituály na uctění zvířete, cestování za duchem bubnu apod. A rád naučím i Tebe vyrobit si svůj buben posvátným způsobem a propojit se s ním.