Menarché - return (zpětně)

Přechodový rituál menarché

Zažij svou první menstruaci znovu a jinak – vědomě, krásně, s přijetím a požehnáním… 

Tím poléčíš a naplníš vše, co dívka v Tobě zažít nemohla. Vstoupíš vědomě na cestu ženství a budeš moci rozkvést.

Tento rituál Ti pomůže přejít vědomě z dívky do ženy a naplno vstoupit do dospělosti. Zažiješ také laskavé přijetí do ženského společenství.

Je jedno kolik je Ti let a jestli ještě máš nebo nemáš menstruaci. Všemi přechodovými rituály se dá projít i zpětně.

Co Ti může rituál přinést?

Organizační informace

Na místě je možné přespat. Cena ubytování na pohodlné matraci v seminární místnosti je 500 kč/víkend. Také je možné si objednat vegetariánskou stravu v bio kvalitě od naší úžasné kuchařky. Pátek večeře, sobota oběd, dezert a večeře a neděle oběd a dezert celkem za 660 Kč/víkend. Maximální počet účastnic je 12.

Co nás čeká?

Přihláška

Pokud Tě rituál volá, napiš mi na veronika@spojenisprirodou.cz a rezervuj si své místo.

Kdo tě provede?

DSC_8671-Edit - kopie

Veronika Velehradská

Jsem průvodkyní na cestě vědomým životem, spoluautorkou projektu Spojeni s přírodou a maminkou úžasné dcery. Miluji přírodu a přírodní spiritualitu, která se promítá do všeho, co dělám, ať už jsou to rituály, ženské kruhy a semináře nebo individuální konzultace
 
Intenzivně se už více než 7 let věnuji alternativním terapiím jako jsou rodinné konstelace, kineziologie, Soulrealignment, aromaterapie a Bachovy esence. Ráda inspiruji a provázím ženy na cestě k vědomému ženství a spokojenému životu v souladu sama se sebou
Jana Rosa

Jana rosa

Jsem ženská mentorka, průvodkyně rituály, ženskými kruhy, kakaovými ceremoniemi a seberozvojovými semináři a také lektorka práce s pánevním dnem.

S láskou a respektem více než 6 let podporuju ženy na cestě k objevení ženské síly. Pomáhám jim spojit se s jejich duší, tělem a intuicí, kráčet po jejich životní cestě vědomě a žít život, po jakém touží. Zabývám se především tématem vědomého ženství, ženského lůna a cykličnosti. Ale také provázením v kole roku, prací se živly apod. Už 3 roky vedu online klub Kmen sebe-vědomých žen.

Rituál menarché zpětně byl prvním rituálem, který jsem kdy zažila a nejen proto je to moje velká srdcovka.

Reference