kakaová ceremonie

růže, beltain, sebeláska

Propojení kakaa a růže je neprosto dokonalé a ještě o to víc, že si je vychutnáme přímo na Beltain – svátek lásky, plodnosti a vášně. 

Kakao působí na srdeční čakru a otevírá ji, pomáhá nám napojit se na sebe, jít do hloubky a vyjádřit vše, co jindy není možné.

Růže nás otevírá lásce, pomáhá nám léčit citová zranění z minulosti a opečovat všechny naše části, které se cítí nepřijatelné, nemilované a nedokonalé.

Po vědomém vypití kakaa protančíme vše, co se v nás rozvine a podpoříme svou sebelásku. Vytančíme to, co už můžeme nechat jít a vtančíme do většího sebepřijetí a sebesoucitu.

Organizační informace

Maximální počet účastníků je 10.

Co nás čeká?

Přihláška

Pokud Tě ceremonie volá, napiš mi na veronika@spojenisprirodou.cz a rezervuj si své místo.

Kdo tě provede?

DSC_8671-Edit - kopie

Veronika Velehradská

Jsem průvodkyní na cestě vědomým životem, spoluautorkou projektu Spojeni s přírodou a maminkou úžasné dcery. Miluji přírodu a přírodní spiritualitu, která se promítá do všeho, co dělám, ať už jsou to rituály, ženské kruhy a semináře nebo individuální konzultace
 
Intenzivně se už více než 7 let věnuji alternativním terapiím jako jsou rodinné konstelace, kineziologie, Soulrealignment, aromaterapie a Bachovy esence. Ráda inspiruji a provázím ženy na cestě k vědomému ženství a spokojenému životu v souladu sama se sebou