Přechodové rituály

Přechodové rituály

Provedeme Vás přechodovým rituálem “na míru”, tedy dle Vašich přání a potřeb.

Přechodové rituály nám pomáhají vědomě prožít životní změnu. Ukazují, co končí a co začíná a především pomáhají rozloučit se se završenou fází života, uvítat fázi novou a najít si v ní svoje místo.

Každý rituál pro Vás tvoříme tak, aby Vám dával smysl a přinesl Vám takové poselství, které potřebujete, chcete.

Přechodovými rituály lze projít i zpětně, tedy jakkoli dlouho po dané změně.

Přechodové rituály

Rituály, kterými Vás rádi provedeme:

 • první menstruace - menarché
 • předsvatební a svatební rituál
 • požehnání těhotenství
 • předporodní rituál
 • poporodní rituál zavinování a uvítání miminka
 • vstup do dospělosti, přivítání mezi muže
 • ukončení partnerských vztahů - rozchod, rozvod
 • stěhování do nového místa, nová práce apod.
 • odchod dětí z domova
 • rituál zavinování
 • ztráta miminka - potrat, úmrtí
 • pohřeb - poslední rozloučení
 • narozeniny, výročí, oslavy

Pokud se rozhodnete projít životní změnou spolu s námi, kontaktujte nás na e-mail: info@spojenisprirodou.cz.

Rádi s Vámi domluvíme podrobnosti a konkrétní podobu rituálu a to buď v reálném čase změny (plánovaná svatba, rituál první menstruace, narození dítěte, plánování rodičovství, osamostatnění se, smrt blízké osoby,…) a nebo se můžete přihlásit na naše prožitkové semináře, díky kterým můžete projít změnou zpětně.

Více informací o jednotlivých přechodových rituálech naleznete na našem blogu.

Řekli o nás...

„O víkendu mužsko-ženských mystérií s tématem Panna a jinoch jsem si začala uvědomovat, že jsem dostatečně neprožila všechny změny související s mojí ženskostí. Tato důležitá období už se nedají vrátit a situace se nedá plně opakovat, ale někde v podvědomí, kde jsou uloženy kořeny pocitů, podle kterých vnímáme a jednáme, jsou schovány i bolesti z neprožitého a nenaplněného přechodu. Pokud dokážeme tyto nenaplněné situace vyvolat právě pomocí meditace, uvědoměním a znovuprožitím, tak jsme schopni rozpustit bolesti a zahojit rány získané v tomto období a to je to, co jsem si odnesla z víkendu, z čeho čerpám už pár let a třeba jednou budu moci sama provést svoji dceru tímto krásným obdobím, kdy si začne uvědomovat krásu a sílu své ženskosti.“
Petra Svačinová
zdravotní sestra
Na pani Veroniku som sa nakontaktovala, pretože som hľadala možnosti ako zvládnuť pre mňa ťažké životné obdobie a požiadala ju o pripravenie prechodového rituálu. Vďaka nemu som "svoje kritické obdobie" zvládla úplne hladko, ba až nadštandartne 😊. Dať si pripraviť rituál a podľa neho sa rozlúčiť s jednou mojou životnou etapou patrí k tým najlepším veciam, ktoré som v živote urobila. Moja veľká vďaka patrí pani Veronike za perfektne zostavený rituál, za ľudskosť a záujem ktoré opakovane prejavovala pri vzájomnej komunikácii, veľmi si to vážim a cením. Prajem jej všetko len to najlepšie.
Sylvia Tichá
pedagogička
Měla jsem možnost zažít rituál zavinování s Veronikou. Po porodu syna jsem věděla, že právě takovou péči potřebuji. Nejen kvůli "uzavření" porodu, ale celkově k vyléčení "starých hlubokých traumat", která mne brzdila v současném životě, abych mohla žít naplno... spojit se sama se sebou. Veronika mi věnovala péči, prostor a čas přesně v takové míře, jakou jsem potřebovala. Domluvily jsme si termín , čas i místo. Vyšla mi ve všem vstříc, poradila... Vše plynulo samo, hladce. Měly jsme možnost v klidu projít vše, co jsem vnímala doposud jako brzdu, průběh porodu atd. Krůček po krůčku mne provedla procesem a energeticky držela bezpečný prostor. Bylo to doslova znovuzrození. Vrátila jsem se ke své podstatě, očistila, co bylo třeba. Rituál byl start k velkým změnám v mém životě. Následující dny jsem toto léčení podpořila dle návodu Veroniky a nyní sklízím plody své práce. Jsem plná života, cítím se více žensky. Daří se mi, přichází zajímavé nabídky... Určitě bych doporučila tuto zkušenost každé ženě, ať má za sebou porod nebo ne. S Veronikou se není čeho bát. Ze srdce děkuji.
Kateřina Bukovská
koučka a realitní makléřka
Přečtěte si krásný článek od Lenky, která píše o svém předsvatebním rituálu, který jsme měli tu čest spoluorganizovat.
Lenka Kašová
PR specialistka
Věděla jsem, že o klasickou opíjecí rozlučku se svobodou nestojím. Měla jsem potřebu přechodového rituálu, ale bez přesné představy, jak by měl vlastně vypadat. Verča a Lenka mi ho „ušily na míru“ – a přestože jsme se předtím neznaly, byl přesně tím, co jsem chtěla a potřebovala. Dokázaly vytvořit bezpečný prostor pro sdílení a provést mě jednou ze zásadních změn v životě. Bylo to mé první setkání s nějakou formou ženského kruhu, ale rozhodně ne poslední – a doufám, že ne poslední, který holky vedly. Děvčata, máte můj velký dík!
Míša Eriu
maminka na MD

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek