Přechodové rituály

Přechodové rituály

Provedeme Vás přechodovým rituálem “na míru”, tedy dle Vašich přání a potřeb.

Přechodové rituály nám pomáhají vědomě prožít životní změnu. Ukazují, co končí a co začíná a především pomáhají rozloučit se se završenou fází života, uvítat fázi novou a najít si v ní svoje místo.

Každý rituál pro Vás tvoříme tak, aby Vám dával smysl a přinesl Vám takové poselství, které potřebujete, chcete.

Přechodovými rituály lze projít i zpětně, tedy jakkoli dlouho po dané změně.

Přechodové rituály

Rituály, kterými Vás rádi provedeme:

  • první menstruace - menarché
  • předsvatební a svatební rituál
  • požehnání těhotenství
  • předporodní rituál
  • poporodní rituál a uvítání miminka
  • vstup do dospělosti, přivítání mezi muže
  • ukončení partnerských vztahů - rozchod, rozvod
  • stěhování do nového místa, nová práce apod.
  • odchod dětí z domova
  • pohřeb - poslední rozloučení

Pokud se rozhodnete projít životní změnou spolu s námi, kontaktujte nás na e-mail: info@spojenisprirodou.cz.

Rádi s Vámi domluvíme podrobnosti a konkrétní podobu rituálu a to buď v reálném čase změny (plánovaná svatba, rituál první menstruace, narození dítěte, plánování rodičovství, osamostatnění se, smrt blízké osoby,…) a nebo se můžete přihlásit na naše prožitkové semináře, díky kterým můžete projít změnou zpětně.

Více informací o jednotlivých přechodových rituálech naleznete na našem blogu.

Řekli o nás...

„O víkendu mužsko-ženských mystérií s tématem Panna a jinoch jsem si začala uvědomovat, že jsem dostatečně neprožila všechny změny související s mojí ženskostí. Tato důležitá období už se nedají vrátit a situace se nedá plně opakovat, ale někde v podvědomí, kde jsou uloženy kořeny pocitů, podle kterých vnímáme a jednáme, jsou schovány i bolesti z neprožitého a nenaplněného přechodu. Pokud dokážeme tyto nenaplněné situace vyvolat právě pomocí meditace, uvědoměním a znovuprožitím, tak jsme schopni rozpustit bolesti a zahojit rány získané v tomto období a to je to, co jsem si odnesla z víkendu, z čeho čerpám už pár let a třeba jednou budu moci sama provést svoji dceru tímto krásným obdobím, kdy si začne uvědomovat krásu a sílu své ženskosti.“
Petra Svačinová
zdravotní sestra
Na pani Veroniku som sa nakontaktovala, pretože som hľadala možnosti ako zvládnuť pre mňa ťažké životné obdobie a požiadala ju o pripravenie prechodového rituálu. Vďaka nemu som "svoje kritické obdobie" zvládla úplne hladko, ba až nadštandartne 😊. Dať si pripraviť rituál a podľa neho sa rozlúčiť s jednou mojou životnou etapou patrí k tým najlepším veciam, ktoré som v živote urobila. Moja veľká vďaka patrí pani Veronike za perfektne zostavený rituál, za ľudskosť a záujem ktoré opakovane prejavovala pri vzájomnej komunikácii, veľmi si to vážim a cením. Prajem jej všetko len to najlepšie.
Sylvia Tichá
pedagogička
Přečtěte si krásný článek od Lenky, která píše o svém předsvatebním rituálu, který jsme měli tu čest spoluorganizovat.
Lenka Kašová
PR specialistka
Věděla jsem, že o klasickou opíjecí rozlučku se svobodou nestojím. Měla jsem potřebu přechodového rituálu, ale bez přesné představy, jak by měl vlastně vypadat. Verča a Lenka mi ho „ušily na míru“ – a přestože jsme se předtím neznaly, byl přesně tím, co jsem chtěla a potřebovala. Dokázaly vytvořit bezpečný prostor pro sdílení a provést mě jednou ze zásadních změn v životě. Bylo to mé první setkání s nějakou formou ženského kruhu, ale rozhodně ne poslední – a doufám, že ne poslední, který holky vedly. Děvčata, máte můj velký dík!
Míša Eriu
maminka na MD

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek