Energetické čištění domova

tvůj domov potřebuje energeticky vyčistit...

To, jak se doma cítíš, není jen otázka toho, jestli máš uklizeno… Mohou na Tebe působit myšlenky a emoce otisklé a uložené v prostoru, které se Ti potom vrací a ovlivňují to, jak myslíš, vnímáš, prožíváš a reaguješ… a nemusí to být jen Tvé minulé myšlenky a emoce, ale třeba předchozích majitelů, nebo i pocházející z událostí ze vzdálenější historie místa… kdo ví, co se tam odehrálo před desítkami či stovkami let, jaké úmrtí, rituály, pohřby, apod.?

Když tyto vlivy zharmonizujeme, Tvůj domov bude opravdu Tvůj, bez cizích vlivů, a budeš tam moci žít svůj vlastní autentický život…

na co se při čištění zaměříme?

Všechny vlivy spolu probereme, vysvětlíme si, jak působily a jaké změny můžeš po vyčištění očekávat.

Jak to probíhá?

Jak se objednat?

Napiš mi email: lukasvelehradsky@gmail.com

cena:

log-cabin-g1dce7593e_640

Cena: 1500 kč

energetické čištění domova

house-g4ec3008cf_640

Cena: 3500

energetické čištění domova s nalezením geopatogenních zón

Kdo jsem?

Lukáš v lese

Lukáš

Jsem průvodcem přírodní spiritualitou a lektorem seberozvojových seminářů. Miluji přírodu, toulání se po lese  a  seberozvoj. Věnuji se šamanismu,  energii krajiny a dalších míst, práci s tělem a dechem. Rád Tě provedu individuálním přechodovým rituálem,  pomůžu Ti očistit a zharmonizovat Tvůj domov nebo se propojit se svým tělem. 

Prošel jsem kurzem proutkaření a nalézání geopatogenních zón, rozsáhlým kurzem energetického čištění míst, výcvikem geomantie a druidským výcvikem.

Znalosti z těchto kurzů a své dlouholeté zkušenosti využívám ve své praxi. 

Nejčastěji kladené otázky

Při energetickém čištění domova načtu a očistím všechny negativní vlivy, které na Tebe a Tvé spolubydlící působí z minulosti na energetické rovině, a když budeš chtít, můžeme si toto načtení rozšířit o geopatogenní zóny. 

V rámci načtení geopatogenním zón Ti řeknu, která místa v domě/bytě nejsou vhodná k dlouhodobému pobytu (např. pro spaní, sezení apod.) a negativně ovlivňují Tvé zdraví i psychické rozpoložení. Společně najdeme řešení, jak věci v prostoru uspořádat tak, aby Ti tam bylo líp. A domov harmonizovat.

Pokud máš místo pronajaté, můžeme se do čištění pustit. 

Pokud jsou majiteli místa Tvoji příbuzní a Ty za místo neneseš finanční ani hmotnou odpovědnost, pak budeme potřebovat jejich svolení. 

Není potřeba jim cokoli složitě vysvětlovat. Často pomůže říct, rád(a) bych náš domov zharmonizoval(a), aby se nám tu lépe žilo, je to pro Tebe/vás v pořádku?

A vysvětlit jim, že od nich se žádná další iniciativa neočekává, a že se nemusí aktivně zapojovat.

Pokud jsi majitelem bytu/domu povolení od ostatních spolubydlících není třeba.

Ano. Automaticky čistím i pozemek, na kterém stojí dům nebo byt. Pozemek, který patří k nemovitosti je už v ceně čištění. 

Pokud by se jednalo o zahrádku, kterou máš například v jiné části města apod., pak je potřeba objednat čištění dvě – jedno na nemovitost, kde bydlíš a druhé na zahradu – protože tam budou úplně jiné vlivy. 

Určitě, moc rád. Domluvíme se individuálně. Napiš mi na lukas@spojenisprirodou.cz

Ještě Ti něco vrtá hlavou? Zeptej se….

Stačí napsat na e-mail lukas@spojenisprirodou.cz a já Ti co nejrychleji odpovím.