energetické čištění domova a geopatogenní zóny

Pojď objevit geopatogenní zóny a další vlivy, které na tvůj domov působí...

To, jak se doma cítíš, není jen otázka toho, jestli máš uklizeno… Na Tvůj domov působí různé vlivy: skladba a zlomy v podloží, které mohou vytvářet geopatogenní zóny – místa, kde se necítíme dobře, a kterým je lepší se vyhýbat. Mohou na Tebe působit myšlenky a emoce otisklé a uložené v prostoru, které se Ti potom vrací a ovlivňují to, jak myslíš a vnímáš… a nemusí to být jen Tvé minulé myšlenky a emoce, ale třeba předchozích majitelů, nebo i pocházející z událostí ze vzdálenější historie místa… kdo ví, co se tam odehrálo před desítkami či stovkami let, jaké úmrtí, rituály, pohřby, apod.?

Když tyto vlivy zharmonizujeme, Tvůj domov bude opravdu Tvůj, bez cizích vlivů, a budeš tam moci žít svůj vlastní autentický život…

na co se při načtení zaměříme?

Všechny vlivy spolu probereme, vysvětlíme si, jak působily a jaké změny můžeš po očistě očekávat. U geopatogenních zón společně vymyslíme, jak jejich působení minimalizovat.

Jak to probíhá?

jak se objednat?

Kdo jsem?

Lukáš v lese

Lukáš

Jsem průvodcem přírodní spiritualitou a lektorem seberozvojových seminářů. Miluji přírodu, toulání se po lese  a  seberozvoj. Věnuji se šamanismu,  energii krajiny a dalších míst, práci s tělem a dechem. Rád Tě provedu individuálním přechodovým rituálem,  pomůžu Ti očistit a zharmonizovat Tvůj domov nebo se propojit se svým tělem. 

Prošel jsem kurzem proutkaření a nalézání geopatogenních zón, rozsáhlým kurzem energetického čištění míst, výcvikem geomantie a druidským výcvikem.

Znalosti z těchto kurzů a své dlouholeté zkušenosti využívám ve své praxi. 

Nejčastěji kladené otázky

Pokud máš místo pronajaté, můžeme se do čištění pustit. 

Pokud jsou majiteli místa Tvoji příbuzní a Ty za místo neneseš finanční ani hmotnou odpovědnost, pak budeme potřebovat jejich svolení. 

Není potřeba jim cokoli složitě vysvětlovat. Často pomůže říct, rád(a) bych náš domov zharmonizoval(a), aby se nám tu lépe žilo, je to pro Tebe/vás v pořádku?

A vysvětlit jim, že od nich se žádná další iniciativa neočekává, a že se nemusí aktivně zapojovat.

Pokud jsi majitelem bytu/domu povolení od ostatních spolubydlících není třeba.

Určitě, moc rád. Domluvíme se individuálně. Napiš mi na lukas@spojenisprirodou.cz

Ano určitě, dají se načíst naprosto kdekoli. Může to být důležité tam, kde máš lavičku, pergolu apod. Zkrátka tam, kde trávíš více času. 

Na načtení zón na zahradě se můžeme domluvit zvlášť.

Energetická očista pozemku, kde stojí nemovitost, kterou budeme čistit je již zahrnutá v ceně.

Ještě Ti něco vrtá hlavou? Zeptej se….

Stačí napsat na e-mail lukas@spojenisprirodou.cz a já Ti co nejrychleji odpovím.