šamanský buben 18.-19.5.2024

šamanský seminář s výrobou bubnu a paličky

Chceš si vlastnoručně vyrobit svůj osobní šamanský buben, se kterým se opravdu propojíš?

Chceš, aby Tvá palička byla sladěná s Tvým bubnem?

Chceš opravdu projevit úctu duchu zvířete, ze kterého si buben vyrobíš?

Chceš výrobu pojmout rituálním, posvátným způsobem a zapojit i šamanské cestování?

co tě čeká?

Organizační informace

Přespat je možné v seminární místnosti na pohodlných matracích a nebo ve vlastním stanu na zahradě. Výborné vegetariánské obědy a večeři nám uvaří úžasná kuchařka, platí se zvlášť, cca 500 kč za víkend. Maximální počet účastníků je 10.

Pokud se ti tento termín nehodí, další workshopy jsou:

10.-11.8. a 7.-.8.9.

 

Nejčastěji kladené otázky

Místo, na kterém se seminář koná, jsem nezvolil jen proto, že tu bydlíme, ale proto že je velmi silné a podpoří nás v našem záměru.

A většinou se k nám vypraví i minimálně jedno auto z Moravy, takže se můžeš přidat ke spolujízdě.

Není třeba. Seminář je vhodný i pro lidi naprosto netknuté šamanismem. Vše Ti na místě vysvětlím. Každý musí někde začít, takže se ničeho neboj. Provedu Tě.

Ano. Maximálně Tě podpořím a ukážu Ti jak vyrobit buben krok za krokem. Zvládne to opravdu každý, i kdo si myslí, že není manuálně zručný.

Kdo jsem?

Přechodové rituály pro muže

Jsem Lukáš, průvodce přírodní spiritualitou, druidstvím a šamanismem. Svůj první šamanský buben jsem si vyrobil před asi deseti lety na jednom semináři a od té doby mě jeho dunění stále doprovází… prošel jsem různými šamanskými kurzy, naživo i online, ale nejvíc mi vždycky dalo to, když pracuji já se svým bubnem a svými průvodci… Bubnů už jsem vyrobil docela dost, jejich výroba mě baví, nejen výroba jako taková, ale i to, co se děje kolem, rituály na uctění zvířete, cestování za duchem bubnu apod. A rád naučím i Tebe vyrobit si svůj buben posvátným způsobem a propojit se s ním.