ženský kruh - podzimní rovnodennost - královna

Pak pojď spolu s námi využít energie Podzimní rovnodennosti a otevřít téma, které přináší. Rozpoznat královnu v sobě, podpořit své ženství. Dát si čas jen a jen pro sebe. A stát se zase o kousek vědomější ženou

Jak to bude probíhat?

Po skončení ženského kruhu Ti pošlu záznam. Takže pokud by ses nemohla zúčastnit, o nic nepřijdeš. Maximální počet účastnic 10. Přidat se můžeš na jednotlivé kruhy anebo na celý cyklus. Více info o celém kruhu tady

Co ti ženský kruh přinese?

Co nás čeká?

Co budeš potřebovat?

jak setkání proběhne?

Jako videohovor přes aplikaci Zoom. Není třeba nic instalovat, jen kliknout na odkaz a připojit se. Ten Ti pošlu hodinu před setkáním spolu s návodem, kdybys ho potřebovala.
Ráda s technickou stránkou pomůžu. Nemusíš se bát, je to opravdu jednoduché.
Podmínkou účasti je zapnutá kamera po celou dobu trvání ženského kruhu tak, abychom na sebe všechny viděly a mohly komunikovat jako na živo.

Reference

Nejčastější otázky

Všechny kruhy nahraji a pošlu Ti odkaz, takže se můžeš podívat i ze záznamu. A případně se na cokoli doptat.

Vzpomínám si na doby, kdy jsem to měla úplně stejně. Radši jsem se bavila s muži, oproti ženám mi přišli přímí, věděla jsem, na čem s nimi jsem. Ale pak jsem objevila sílu ženských kruhů a opravdového ženského společenství, kde je možné v bezpečném prostoru sdílet naprosto cokoli. Jeho úžasnou podpůrnou a léčivou sílu. A k tomu teď zvu i Tebe. Některé věci pochopí jen žena (například menstruační cyklus a nebo transformační sílu porodu).

Ano, i to je možné. Dej mi vědět, na který se chceš přidat a já Ti k němu pošlu bližší informace a odkaz na Zoom, kde se potkáme.

Nemusíš tedy absolvovat celý cyklus, pokud nechceš.