Druidsko-šamanský výcvik

Jak se stát druidem a šamanem

Chceš...

přinášíme ti 2. ročník druidského výcviku

MOŽNÁ JE TO NĚCO, PO ČEM TVÁ DUŠE UŽ DLOUHO VOLÁ...

Představ si….

Jaké by to bylo cítit svobodu, volnost, možnost být plně sebou. Zpívat si, tancovat, chodit na boso a být v propojení s Matkou Zemí a Otcem Oblohy.

Poslouchat praskající oheň, dívat se na noční oblohu, procházet se po voňavých loukách plných bylinek, toulat se po horách, být v lese, pozorovat západy slunce a cítit se součástí. A tento pocit neztrácet ani, když jsi ve městěv civilizaci, v práci.

Umět mluvit se stromy, zvířaty, kameny, duchy zahrady a dalšími bytostmi. Dostávat od nich cenné vhledy a rady, jak se správně rozhodnout, aby to bylo v souladu s Tvou duší, s Tvým já, pokaždé když budeš stát na nějaké životní křižovatce.

Napojit se skrze přírodu a druidskou cestu na zdroj, na primární vyživující, tvořivou energii, která nás přesahuje a je nekonečná. A díky tomu se otevřít novým úžasným možnostem a příležitostem ve svém životě, které začnou skrze toto spojení k Tobě přirozeně proudit. 

Být v propojení s místem, kde žiješ, opravdu ho znát. Ukotvit se tam, splynout.

Volá Tě to?

Co Ti výcvik přinese?

Co Tě čeká?

8 setkání

gaia-2824197_1920

15. - 17. března 2024

Matka Zem, Otec Oblohy

přírodní bytost

17. -19. května 2024

Energie krajiny a přírodní bytosti

seedlings-3448883_1920

16. - 18. srpna 2024

Země

water-4429191_1920

11. - 13. října 2024

Voda

fire-2936087_1920

8. - 10. listopadu 2024

Oheň

dary duše

17. - 19. ledna 2025

Vzduch

roots-164054_1280.jpg

14. - 16. února 2025

Předkové

green-man-3396289_1280-1160x653

4. - 6. duben 2025

Jsem druidem

Program:

Organizační informace

Kde bude výcvik probíhat?

U nás v Bezděkově u Švihova v Plzeňském kraji. Možná si říkáš, že je to daleko. Toto místo jsme nezvolili jen proto, že tu bydlíme, ale proto že je léčivé a velmi silné – prochází tu několik ley linií a máme pro výcvik požehnání od místních přírodních bytostí a ducha lesa.

Na zahradě najdeš přírodní rybníček, ve kterém se budeš moct vykoupat, les je jako z pohádky – doubravy, buky, smrčky s měkoučkým mechem, skalní hřebeny, louky plné bylinek a výhled až na Šumavu…

Z naší zkušenosti víme, že se na každý seminář, který pořádáme, vždy vypraví minimálně jedno auto z Moravy, takže se můžeš přidat ke spolujízdě.

Bude pro Tebe k dispozici seminární místnost, kde najdeš pohodlné matrace na přespání, a kde proběhne část programu, wc, sprcha a také hektarová zahrada s lesem.

Kdo Tě bude provázet?

Veru v lese
Lukáš v lese

Veronika a lukáš

Jsme průvodci na cestě životem a lektoři seberozvojových seminářů. Milujeme přírodu, vědomý život v souladu s ní, procházky lesem, osobní rozvoj a rituály. Přírodní spiritualita je naší celoživotní vášní a radostí.

Už 5 let jsme tvůrci projektu Spojeni s přírodou, pořádáme živé semináře a workshopy, online kongresy a kurzy, které pomáhají vrátit se zpátky k sobě, ke kořenům a naší přirozenosti.

rodina

Proč do toho jít s námi?

Kolik výcvik stojí?

62 000 Kč

Cena zahrnuje: 2 lektory, drobné občerstvení, nocleh, příspěvek na rituální pomůcky na program

Místo Ti zarezervujeme až po zaplacení kurzovného nebo 1. splátky. 

Splátky

Nebo můžeš využít možnosti splátek. Ihned po přihlášení 32 000 Kč a nadále 10 splátek po 3 000 Kč měsíčně. Nebo po domluvě individuálně (např. ve 2 nebo 3 splátkách).

Upozorňujeme, že výcvik je možné absolvovat pouze jako celek, přihlášením se zavazuješ k tomu, že uhradíš všechny splátky. 

Máme pouze 15 míst. Takže neváhej.

volných místeček
15

Bonus

K výcviku získáš zdarma i tento cenný bonus v hodnotě  18 000 Kč.

book-863418_1920

Online knihovna druidské moudrosti - přístup na 2 roky

Online knihovna obsahuje více než 150 video lekcí na nejrůznější témata týkající se přírodní spirituality, tipů na rituály, technik jak se propojit s přírodou ještě hlouběji, seberozvojových cvičení, vedených meditací, šamanských cest, záznamů z našich kongresů, webinářů a online výzev... Bude skvělým zdrojem další inspirace pro Tvou cestu.

Nejčastěji kladené otázky

Ano. Někdy člověk začít musí. 😉 Každý z nás byl jednou začátečníkem. Pokud Tě výcvik volá, je pro Tebe. 

Půjdeme krok po kroku, do hloubky, s naší podporou.

A abychom Tě v začátku ještě více podpořili, budeš mít po dobu 2 let přístup do Druidské knihovny, kde si můžeš naposlouchat více jak 100 videí o druidské praxi, vše si vyzkoušet a získat tak další zkušenosti a inspiraci.

Cesta nikdy nekončí. Sami máme za sebou už 3 druidské výcviky a desítky dalších seminářů a stále je co nového objevovat a prozkoumávat.  Proto jsme si jistí, že Ti výcvik přinese novou inspiraci, jiný pohled na věc a nádherné prožitky.

Stát se může cokoli. Vše je o domluvě. Pokud to bude v našich silách, budeš si moci neabsolvovanou části výcviku nahradit s dalším ročníkem. 

Ne, vše, co budeš potřebovat, dodáme my a je v ceně výcviku. 

Možná si říkáš, že je to daleko. Místo, na kterém se výcvik koná, jsme nezvolili jen proto, že tu bydlíme, ale proto že je léčivé a velmi silné – prochází tu několik ley linií a máme pro výcvik požehnání od místních přírodních bytostí a ducha lesa.

Na zahradě najdeš přírodní rybníček, ve kterém se budeš moct vykoupat, les je jako z pohádky – doubravy, buky, smrčky s měkoučkým mechem, skalní hřebeny, louky plné bylinek a výhled až na Šumavu…

A určitě se vypraví minimálně jedno auto z Moravy, takže se můžeš přidat ke spolujízdě.

Hodnoty, na kterých je výcvik založen: respekt a úcta k sobě, přírodě, i druhým, jedinečnost každého z nás, opravdovost, propojení, bytí v souladu

Maximální počet účastníků je 15. Výcvik je pro ženy i muže.

ještě ti něco vrtá hlavou?

Domluv si s námi 30 minutový videohovor přes Zoom.

Odpovíme Ti na všechny Tvé otázky, lépe se poznáme a společně rozklíčujeme, jestli je výcvik pro Tebe. Termín si můžeš rezervovat níže. Tento hovor je naším darem pro Tebe, protože chceme, aby se do výcviku přidali Ti, pro které to opravdu je.