Dary duše

Poznej dary své duše...

Odhal svou jedinečnou esenci, zjisti, kdo opravdu jsi. A udělej veliký krok zpátky k sobě. Vědět jaké jsou Tvé dary duše Ti pomůže začít tvořit svůj život tak, jak si přeješ. Protože právě skrze naše dary k nám proudí životní energie, hojnost i zdraví...

Kromě toho, že zjistíš, kdo jsi,  Ti  také pomůžu vyčistit vše, co Ti teď brání být autentická, sama sebou a v souladu s tím, kým jsi na úrovni duše.

Každá duše má své jedinečné dary....

Vědět, jaké to jsou, ti pomůže:

Protože, když jsme v souladu se svými dary, jde všechno lehce a snadno...

Proč své dary znát?

Jak to probíhá?

Všechny informace i bloky načtu před tím, než se setkáme. V rámci konzultace si vše podrobně projdeme a spustíme čištění. Následně ode mě dostaneš PDF a záznam, který budeš mít doživotně k dispozici. 

Objednání

Napiš mi na veronika@spojenisprirodou.cz a rezervuj si svůj termín.

Reference

Nejčastěji kladené otázky

Mám za sebou rozsáhlý online kurz s certifikací od Soul Realigment® od Andrrey Hess.

Dary duše jsou VIP službou, jejíž zpracování mi trvá několik hodin. Díky svalovému testu (používám i při kineziologii) a přístupu do akášických záznamů jsem schopná načíst Tvé dary na dálku pouze na základě Tvých osobních údajů.

Ne, někdy k záznamům nedostanu přístup. V tomto případě Ti peníze obratem vrátím zpět. 

Vyplň rezervační formulář výše – vyber si termín konzultace nejdříve za týden. Poté si ověřím, zda mám povolení načíst Tvé dary. Pokud ano, vystavím Ti fakturu a po jejím uhrazení začnu načítat. Co načtu, shrnu do přehledného PDF. Až budu mít hotovo domluvíme si termín konzultace, kde Ti vše vysvětlím. Konzultaci Ti nahraju a záznam pošlu spolu se shrnutím v PDF. Nejpozději do 14 dnů od uhrazení budeš své dary znát.

Ještě Ti něco vrtá hlavou? Zeptej se….

Stačí napsat na e-mail veronika@spojenisprirodou.cz a já Ti co nejrychleji odpovím.