Téma: Síla předkyň

Předkové – téma, které se u nás otevírá často jen kolem Dušiček, pokud vůbec. A přitom v jiných kulturách je zcela ústřední a točí se kolem něj spousta zvyků, tradic, oslav, ale i běžných každodenních rozhovorů a rituálů.
A i tady tomu v minulosti nebylo jinak. I dnes by to tak mohlo být, ale to bychom se nesměli tolik bát smrti a dalších témat s ní spojených.
Předkové jsou naše kořeny, opora. To díky nim jsme tu. A proto se na ně zaměříme na tomto online kurzu.

Kdy: sobota 7. listopadu 2020
Čas: 17:00 – 20:00
Kde: Připoj se k nám odkudkoli ONLINE! Sejdeme se na Zoom.
Cena: 400 Kč (platba předem na účet)

Maximální počet účastnic 12.

 Co budeš potřebovat?
– připojení na internet, notebook nebo telefon
– papír a tužku
– svíčku
– vonnou tyčinku, vykuřovadlo (pokud chceš)

Jak setkání proběhne?
Jako videohovor přes aplikaci Zoom. Není třeba nic instalovat, jen kliknout na odkaz a připojit se. Ten Ti pošlu hodinu před vysílám spolu s návodem, kdybys ho potřebovala.
Ráda s technickou stránkou pomůžu. Nemusíš se bát, je to opravdu jednoduché.

 

Podmínkou účasti je zapnutá kamera po celou dobu trvání ženského kruhu tak, abychom na sebe všechny viděly a mohly komunikovat jako na živo.

Kdo jsem?

Jsem maminkou skoro dvouleté dcery, lektorkou seberozvojových seminářů a průvodkyní na cestě životem. Miluji přírodu a přírodní spiritualitu. Věnuji se spontánnímu tanci, přechodovým rituálům a rituálům obecně, bylinkám a také aromaterapii, Bachovým esencím a kineziologii. Ráda inspiruji a provázím ženy na cestě k vědomému ženství a spokojenému životu v souladu sama se sebou. 

Veronika Velehradská