Vítáme Vás v našem světě!

O čem je Spojeni s přírodou?
 
Vítejte v našem projektu Spojeni s přírodou, díky kterému Vás můžeme inspirovat k hlubšímu spojení s přírodounapojení se na její rytmy a využití její moudrosti. Příroda je totiž výborná učitelka.
 
Pomůže Vám posílit Váš záměr, dosáhnout Vašich snů, poznat lépe sami sebe, být tady a teď a užívat si každého okamžiku, prožívat radost ze života, nelpět a uvolnit místo novému a hlavně dát Vašemu životu hlubší smysl.
 
A to vše pomocí jednoduchých rituálů, meditací, vizualizací, zapálením vykuřovadla nebo aromalampy s éterickým olejem, šamanskou cestou, bubnováním, zpěvem a tancem nebo prostým pozorováním krajiny kolem Vás.
 
Kromě přírody samotné se často obracíme také na naše drahé předky (po krvi, zemi i řemesle), kteří tvoří naše kořeny, k přírodním bytostem, které obývají spolu s námi tento svět a chcete-li i k dávným bohům a bohyním, kteří nám mohou být úžasnými průvodci.
To vše a mnohem více můžete odhalit spolu s námi v našem projektu.
 
Proto Vám čas od času pošleme inspirativní článek, video nebo Vás pozveme na webinář.
Z této emailové komunikace se samozřejmě můžete kdykoli odhlásit, nebude-li se těmto tématům chtít dále věnovat.
 
Další zajímavé věci sdílíme také na našem facebooku.
Takže, pokud chcete být více v centru dění, klikněte na „to se mi líbí“ a přidejte se k nám.
PŘEČTĚTE SI:
A hned dnes pro Vás máme článek s konkrétními tipy, jak si vytvořit domácí oltář. Mluvili jsme o něm ve zkratce ve webináři a teď se na něj pojďme podívat blíž.
Takže huráá na něj!
A my se budeme moc těšit na příště!
 
Přejeme krásný den a ještě jednou vítejte!
 
Veronika a Lukáš

 

PS: Nechceme nikomu posílat nevyžádané e-maily, takže pokud Vás toto téma dál nezajímá, můžete se ohlásit jedním kliknutím v jakémkoli e-mailu, který Vám dorazí.