Tajemství rituálů kola roku

Pusťte si video, kde Vám řekneme víc:

Připojte se k nám. Budeme tu pro Vás celý rok.

Společně prožijeme všech 8 svátků kola roku a odhalíme jejich tajemství. Připravili jsme pro Vás videa, články, cvičení a meditace, díky kterým se naladíte na energii každého období a sestavíte si své vlastní jedinečné rituály, které si sami nebo se svými blízkými, přáteli, či partnerem prožijete. Další inspiraci a podporu najdete nejen od nás v uzavřené facebookové skupině, kam mají přístup všichni, kdo se do kurzu přidají. Můžete se tak seznámit s někým přímo z Vašeho okolí.

Budeme společně objevovat rytmy přírody, napojovat se na ně a plynout v souladu s energií střídajících se ročních období, světla a tmy. Když se tento cyklus naučíte využívat a nepůjdete proti němu, Váš život se změní k nepoznání a vše na co sáhnete půjde jednodušeji a plynuleji. 

Kurz je pro ty, kdo chtějí:

Kdo Vás bude provázet?

Veronika a Lukáš Velehradští

Veronika a Lukáš

Jsme manželé, rodiče, průvodci nejen přechodovými rituály a lektoři seberozvojových seminářů. Příroda, les, přírodní spiritualita a osobní rozvoj jsou naší celoživotní vášní a radostí. Ukážeme Vám, že díky rituálům kola roku můžete snadno proměnit svůj život i Vy.

Pojďte s námi růst spolu s přírodou… 

Proč do toho jít s námi?

Oslava kola roku se stala přirozenou součástí našich životů.

Naše rituály navštívily za ty roky desítky lidí, kteří se pravidelně vracejí. Často se nás ptají, jak si mohou takovou oslavu vytvořit sami. A proto jsme se rozhodli předat naše know how dál a naučit třeba i Vás jak na to.

Co se v kurzu dozvíte?

Jak to bude probíhat?

Nečekejte žádnou nudnou teorii, vše převedeme do prožitků a praxe. 

Lekce zpřístupňujeme vždy měsíc před svátkemNa e-mail Vám budou chodit 3x týdně upozornění na další lekci. Kurz si však můžete procházet vlastním tempem a zaměřit se jen na to, co je pro Vás zrovna důležité a věnovat tomu tolik času, kolik chcete a zrovna máte.

První rok tak můžete projít třeba jen videa o významu svátku, cvičení, meditace a náměty na rituál, další rok si můžete přidat některého z průvodců (bohy, zvířata, byliny,…) apod.  Kurz tedy můžete využívat po několik let a stále v něm objevíte něco nového. Ani my jsme nezačínali se vším naráz. 

Kurz je přístupný v členské sekci na našich webových stránkách, kam získáte celoživotní přístup a všechny lekce k jednotlivým svátkům budete mít každoročně měsíc před daným svátkem k dispozici v přehledné formě.

Zároveň se Vám budeme po celou dobu osobně věnovat a budeme připraveni na Vaše dotazy, které nám můžete posílat e-mailem nebo sdílet ve facebookové skupině.

Co Vás tedy čeká?

Celkem tedy 56 (video a textových) lekcí, 17 cvičení, 8 meditací a 8 rituálů.

Kolik kurz stojí?

Cena 5 600 Kč

Navíc se 30 denní garancí vrácení peněz, pokud Tajemství rituálů kola roku nenaplní Vaše očekávání. Peníze Vám vrátíme obratem bez jakýchkoli dalších otázek. Tou dobou budeme mít za sebou jeden celý svátek, takže si vše plně ozkoušíte.​

Co o kurzu říkají....

Tajemství kola roku mě zaujalo hlavně proto, že jej na fb doporučovala má přírodní učitelka práce s koňmi. Nedovedla jsem si úplně představit, o čem to vlastně bude, když to je celé online, ale naučit se zvyklosti našich předků a napojit se ještě více na přírodu a její duchovno jsem chtěla už dávno. S malým prckem na mateřské a naší novou farmičkou je bez šance někam docházet a zase, abych sama ležela v knihách, na to opravdu není čas a energie. Šla jsem do toho a byla jsem hodně mile překvapená, jak se toho Verča a Lukáš chopili. Veškeré informace jsou suprově "nadávkované" a hlavně srozumitelné. S každým přečteným mailem už se těším na další, a protože jsem v začátku kurzíku, tak jsem poprvé v životě oslavila Hromnice a s velkou radostí se chystám na Jarní rovnodennost. A o tom, co se děje uvnitř mě, ani nemluvím! 🙂
Dana Hájková
Maminka na MD
Online program "Tajemství kola roku" mě příjemně překvapil tím, jak moc nabušený informacemi je. Myslela jsem si, že o svátcích kola roku už vím poměrně hodně, ale v programu jsem našla mnohem více. A nejen spoustu faktických informací, ale i podnětů, jak svůj život více sladit s rytmem přírody a s voláním své duše. Jak se nechat kolem roku podpořit ve všedních dnech. Jak využít energii daného svátku, byliny, živly, sílu zvířat pro obohacení svého života. Pokud vás toto téma volá, neváhejte a vstupte do "Tajemství...". Věřím, že vám obohatí život.
Jana Rosa
Průvodkyně ženy
Když jsem se před několika měsíci rozhodla, že se pokusím o prohloubení svého napojení na přírodu a její cykly, objevila jsem, že Veronika s Lukášem rozjíždějí roční projekt Tajemství kola roku. Ihned jsem se přidala, protože oba znám a vím, že mají dost zkušeností a znalostí, aby mi byli těmi nejlepšími průvodci. Chtěla jsem prozkoumat jednotlivé svátky v jejich nejrůznějších významech, zjistit jaké jsou s nimi spojeny rituály, bohové, zvířata i kameny. To všechno mi Tajemství kola roku nabízí a ještě k tomu možnost sdílet svoje pocity a zážitky s lidmi, kteří jsou na stejné vlně v naší facebookové skupině. Rozhodnete-li se k nám připojit, určitě nebudete zklamáni.
Kateřina Petrášová
Do kurzu Tajemství kola roku, jsem tak nějak spadl víceméně jen ze zvědavosti, ale vzápětí jsem byl velmi mile překvapen, jak moc málo stačí k posunutí života správným a lepším směrem. Kurz mi dopomohl k mnohem vyššímu vnímání dějů v přírodě, ale i v sobě samém a díky tomu se mi v životě otevřelo mnoho nových možností, které jsem dříve prostě neviděl, ale které nyní mohu volně využít ku svému prospěchu. Navíc vše dostávám pohodlně servírované formou emailů a videí až pod nos a jen já sám se rozhoduji, co z daných informací budu využívat a co se mi líbí. Navíc ke kurzu patří uzavřená debatní skupina lidí s podobným smýšlením, se kterými lze sdílet prožitky a inspirovat se jejich vlastními zkušenostmi. Celkově je tento kurz nabit nejen informacemi ale i prožitky, neb si všechny uvedené lekce může každý velmi jednoduše ozkoušet v pohodlí domova, aniž by se musel někam trmácet. Kurz rozhodně doporučuji všem lidem, kteří jsou ochotni na sobě trošičku zapracovat, a kterým nevadí se na chvíli zastavit a zamyslet, jakým směrem chtějí svůj dosavadní ale i budoucí život vést. Není lépe investovaných peněz než do seberozvoje a sebepoznání, protože vše začíná právě zde.
Martin Štěpán
Programátor CNC strojů

Ke kurzu získáte i tyto cenné bonusy zdarma:

Společná víkendová oslava Lughnasadhu

 • 1. srpna 2020, Bezděkov u Švihova (Plzeňský kraj)
 • ve stylu ADF (druidského posvátného háje)
 • vítání budou i Vaši partneři a děti
 • Bonusové video Jak vytvořit rituál

  - základní struktura rituálu - záměr - očista - prostor - vědomé ukončení rituálu apod.

  Online kurz Rituály Luny

  Od Terez Boškové

  Kolo roku - cyklus ročních období

  Vedená meditace

  Prožij kolo roku jako strom a ještě více se nalaď na rytmy přírody.

  Uzavřená facebooková skupina

  Zde se budeme vzájemně inspirovat, sdílet své myšlenky, podporovat se. Připojíte se ke komunitě podobně naladěných lidí (můžete se seznámit s lidmi ve Vašem okolí). Tato skupina nám zůstane i po skončení prvního cyklu kola roku.

  Nejčastěji kladené otázky

  Proč online? Rád/a bych kurz absolvoval/a na živo..

  Aby se mohli připojit lidé z celé ČR i SR a najít si svou vlastní komunitu ve svém okolí.

  Abyste měli možnost vybrat si čas, kdy se budete jednotlivým lekcím věnovat. Můžete je procházet tak, jak Vám e-mailem dorazí a nebo si je nechat třeba na víkend. Tím pádem není třeba rezervovat si 8 prodloužených víkendů v roce.

  Aby se ušetřily náklady za dopravu, ubytování, stravu a nenavyšovala se tak cena a kurz tak mohl být dostupný pro více lidí.

  Aby mohl mít cyklus větší rozsah a nebyli jsme omezení časem, který můžeme strávit společně, ale mohli jsme pracovat průběžně po celý rok.

  Abyste měli informace dostupné v přehledné formě i pro další roky.

  Kolik mi kurz zabere času?

  To je na Vás. Pokud nemáte tolik času a přesto chcete začít praktikovat rituály kola roku, můžete se zaměřit pouze na význam jednotlivých svátků, pustit si vedenou meditaci a podívat se na tipy na rituály, ze kterých si sestavíte svůj vlastní. To Vám nezabere víc jak hodinu času před každým svátkem.

  Pokud budete chtít absolvovat všechny lekce, máme nastaveno, že Vám upozornění na ně bude chodit 3x týdně (pondělí, středa a čtvrtek). Lekce můžete shlédnout ještě ten den a nebo si je třeba nechat všechny na víkend. Žádná z nich Vám však nezabere víc než půl hodinky, spíše míň

  Je pro mě kurz vhodný, když mě nezajímají bohové/zvířata/byliny/kameny?

  Ano. Nemusíte absolvovat všechno a přesto pro Vás kurz bude velmi přínosný. Důležitý je totiž rituál sám. Jak se na něj připravíte a co všechno do něj zapojíte, je jen na Vás. A kdo ví, třeba Vás tyto témata nakonec inspirují.

  Co se stane po skončení kurzu? Budu mít pořád ke všemu přístup?

  Ano. Zakoupením kurzu získáváte doživotní přistup ke všem informacím, které se budou před každým svátkem zase znovu zpřístupňovat v členské sekci. Pokud někdy v budoucnu provedeme nějaké aktualizace nebo doplnění, získáte přístup i k tomu.

  Kdy začíná kolo roku? Kdy je nejlepší se do kurzu přidat?

  Přidat se můžete kdykoli (ideálně měsíc před kterýmkoli svátkem, ať máte dost času na projití lekcí a přípravu rituálu). Začít s kolem roku můžete v jakékoli jeho fázi. Vše má své a nic není lepší nebo horší.

  Musím mít facebook?

  Ne nemusíte. Můžete s námi komunikovat přes e-mail, pokud se budete chtít na něco zeptat nebo něco posdílet. Všechny důležité informace posíláme e-mailem.

  Pokud se chcete zeptat ještě na něco dalšího, kontaktujte nás na info@spojenisprirodou.cz. Moc rádi Vám odpovíme.

  Těšíme se na Vás!

  Veronika a Lukáš

  Kontakt

  Veronika Velehradská

  e-mail: info@spojenisprirodou.cz

  Veronika a Lukáš Velehradští

  Lukáš Velehradský