Kolo roku a léto

Webinář zdarma

Splyň s kolem roku (ročními obdobími) a vše ve Tvém životě půjde jednodušeji a snadněji…

Představ si energii každé fáze kola roku jako vlnu na moři… na každou z nich můžeš naskočit a posunout se její silou o kousek dál na své cestě životem, nebo ji nechat proplout kolem. Možná Tě trochu nadzdvihne a rozhoupe, ale třeba si jí ani nevšimneš a promarníš tak cenou příležitost. Naskoč na ni tedy s námi, protože není na co čekat.

Webinář spustíme v pondělí 28. června 2021 ve 20 h. Odkaz Ti přijde e-mailem v den vysílání. 

A kdo vás webinářem provede?

Lukáš Velehradský

Lukáš Velehradský

Jsem tátou a průvodcem přechodovými rituály, věnuji se také práci s tělem a dechem, přírodní spiritualitě a šamanismu. Kolo roku vnímám jako skvělý nástroj jak se naladit nejen na přírodu, ale i sám na sebe, porozumět různým stránkám svého života a vylepšit je.

Veronika Velehradská

Veronika Velehradská

Jsem maminkou, průvodkyní přechodovými rituály a ženskými kruhy. Věnuji se také kineziologii, bachovým esencím a aromaterapii. Miluji přírodu, bylinky a procházky lesem. Rituály a oslavy kola roku se staly přirozenou součástí mého života a jednou z dalších možností jak se propojit s přírodou a pracovat sama na sobě.

kolo roku

V průběhu webináře Ti také řekneme více informací o právě otevřeném online kurzu Tajemství rituálů kola roku, ve kterém jdeme hodně do hloubky. 

Procházíme společně všemi 8 svátky kola roku, tvoříme rituály a oslavy, pracujeme na seberozvoji, plnění snů a přání, propojujeme se s přírodou a vracíme se k sobě samým a moudrosti našich předků….

 

Na webinář se registruj zde: