Posvátná vykuřovadla

Webinář zdarma

Chceš začít vykuřovat, ale nevíš, jak na to?

Vonné rostliny se pálí už od nepaměti a má to svůj dobrý důvod, proč se tato prastará rituální technika dochovala až do dnes. Má totiž úžasné účinky – na naše zdraví, psychiku, při rituálech, meditacích, jen tak na provonění domova.

Webinář spustíme v pondělí 7. prosince 2020 a bude k dispozici až do středy 9.prosince 2020.

A kdo vás webinářem provede?

Lukáš Velehradský

Lukáš Velehradský

Jsem tátou a průvodcem přechodovými rituály, věnuji se také práci s tělem a dechem, přírodní spiritualitě a šamanismu. Vykuřovadla jsou pro mě úžasným pomocníkem při propojování se s přírodou a práci s bytostmi přírody.

Veronika Velehradská

Veronika Velehradská

Jsem maminkou, průvodkyní přechodovými rituály a ženskými kruhy. Věnuji se také rodinným konstelacím, kineziologii, bachovým esencím a aromaterapii. Miluji přírodu, bylinky a procházky lesem. Vykuřovadla a éterické oleje se staly přirozenou součástí mé cesty a mých rituálů.

V průběhu webináře Ti také řekneme více informací o právě otevřeném online kurzu Vykuřovadla a aromaterapie nejen v rituálech, ve kterém pracujeme i s lokálními vykuřovadly. 

Provedeme Tě v něm 7 týdny plnými vůní. Seznámíme Tě s různými vykuřovadly a éterickými oleji, vytvoříš si své vlastní směsi, propojíš se s přírodou a vrátíš se k moudrosti našich předků….

 

Na webinář se registruj zde: