Nalaď se na rytmy přírody!

Webinář zdarma

Splyň s kolem roku (ročními obdobími) a vše ve Tvém životě půjde jednodušeji a snadněji…

Představ si energii každé fáze kola roku jako vlnu na moři… na každou z nich můžeš naskočit a posunout se její silou o kousek dál na své cestě životem, nebo ji nechat proplout kolem. Možná Tě trochu nadzdvihne a rozhoupe, ale třeba si jí ani nevšimneš a promarníš tak cenou příležitost. Naskoč na ni tedy s námi, protože není na co čekat.

Webinář spustíme v pondělí 19. září 2022 ve 20:00.

Kdo Tě webinářem provede?

Veru v lese

Veronika

Miluji přírodu, les, sbírání bylinek a toulání se po horách. Jsem průvodkyní zejména žen na cestě jejich životem (rodinné konstelace, kineziologie, Bachovy esence, aromaterapie). Provázím přechodovými rituály a ženskými kruhy. Rituály a oslavy kola roku se staly přirozenou součástí mého života a jednou z dalších možností jak se propojit s přírodou a pracovat sama na sobě

Lukáš v lese

Lukáš

Rád tvořím, vyrábím, pracuji se dřevem, hlínou i látkami. Zabývám se přírodní spiritualitou, druidstvím a šamanismem, a také prací s tělem (dech, jóga). Velmi blízké jsou mi koncepty permakultury, přirozenosti a udržitelnosti obecně. Provázím mužskými přechodovými rituály. Kolo roku vnímám jako skvělý nástroj jak se naladit nejen na přírodu, ale i sám na sebe, porozumět různým stránkám svého života a vylepšit je.