Připojte se k nám.

Společně prožijeme 7 úžasných týdnů ve spojení s přírodou. Budeme s ní komunikovat, objevovat ji a zkoumat všemi smysly, odhalovat její živelnost i sílu. Budeme čerpat z její moudrosti, učit se od ní a poznávat skrze ni i sami sebe. Vyrazíme ven a budeme si užívat života spolu s ní.

Co vám absolvování kurzu přinese?

Kdo vás bude provázet?

Veronika Velehradská

Veronika a Lukáš

Jsme manželé, rodiče, průvodci na cestě životem a lektoři seberozvojových seminářů. Příroda, les a přírodní spiritualita jsou naší celoživotní vášní a radostí. Ukážeme Vám, jak si můžete díky spojení s přírodou užívat života plnými doušky i Vy. 

Pojďte s námi růst spolu s přírodou…

Proč do toho jít s námi?

Na co se můžete v kurzu těšit?

V kurzu se podíváme konkrétně na tato témata:

Úvodní lekce

Respektující přístup, Duch místa (přírodní bytosti), Matka Země, Otec Obloha

Meditace

Techniky, meditace

Naučíme vás 6 technik, jak se s přírodou spojit. A také si vyzkoušíte 7 úžasných meditací a vizualizací (i v pohybu).

Místa a přírodniny

Prozkoumáme kopce, kameny, skály, vodu, řeky, jezera, studánky, hvězdy, oheň, stromy, bylinky i zvířata.

Přírodní cykly

Mrkneme se na, počasí, růst rostlin, cyklus vody, kolo roku, Lunu, koloběh lidského života - přechodové rituály.

Jak to bude probíhat?

Tento kurz je prožitkový, takže vás budeme neustále zvát k akci, k meditacím (vizualizacím), objevování, zkoumání a pobývání v přírodě. Nečekejte tedy žádnou nudnou teorii a sezení u počítače.

Každý týden vám zpřístupníme jeden modul s 5 tématickými lekcemi a na e-mail vám pošleme upozornění, že ho máte otevřený.  Zpřístupněné moduly vám již zůstanou otevřené, takže pokud nebudete stíhat, nemusíte se bát, že vám nějaké informace utečou. Můžete se k nim kdykoli vrátit a postupovat kurzem vlastním tempem.

Kurz je přístupný v členské sekci na našich webových stránkách, kam získáte celoživotní přístup. Takže si ho můžete projít třeba i několikrát a kdykoli se k němu v budoucnu vrátit.

Budeme také připraveni na vaše dotazy vzájemné sdílení toho, co prožijete. Vytvořili jsme pro Vás uzavřenou facebookovou skupinu jen pro účastníky tohoto kurzu, ale můžete se na nás obracet samozřejmě i e-mailem.

Co Vás tedy čeká?

Kolik kurz stojí?

 2 100 Kč

 Do 8. července 2021 jen za 1 500 Kč

Dny
Hodiny
Minuty
Sekundy

Řekli o kurzu:

Milá Veroniko, milý Lukáši, Už nějakou dobu sledujeme vaše stránky a videa. Jsou nám moc příjemné a velmi nás inspirují pro náš vlastní život, cítění přírody a vědomé prožívání každodennosti… Chtěli jsme vám za to všechno moc poděkovat. Prošli jsme si celým vaším programem ‚Spojování s přírodou‘, opravdu jsme si ho užili. A teď sledujeme vaše videa na Youtube, v dnešní době hodinových sebeprezentací různých lidí, nám vaše párminutová videa přijdou milá, inspirativní a osvěžující. 😊 Líbí se nám, že nás vždy vedou k sobě, k našim kořenům, k našemu okolí, k přítomnému okamžiku, prostě k těm pro život nejdůležitějším věcem. Tohle je v dnešní době, která se tak vehementně snaží odvádět naši pozornost kamkoliv jinam, moc vzácné, důležité a příjemné… Děkujeme! Přejeme vám naplnění, radost a zábavu při tvorbě všeho dalšího, na což se těšíme! Mějte se moc hezky
Petra a Jaroslav

Bonusové video o šamanismu

V čem spočívá šamanské vidění světa a jak to může obohatit váš život? Jak se šamanismem začít? To všechno se dozvíte v tomto bonusovém videu.

Příroda je moudrou učitelkou a rádkyní, ale také veselou společnicí. Pojďme se s ní spojit!

Veronika Velehradská

Chcete se na něco zeptat?

e-mail: info@spojenisprirodou.cz

Veronika a Lukáš Velehradští

Lukáš Velehradský