kódy hojnosti

Poznej své kódy hojnosti...

Už jsi slyšel(a), že jsme Tvůrci svého života? Že vše, co se v našich životech odehrává, jsme si sami vytvořili – to dobré i to špatné?

Je to tak. Tvoříme svou realitu každou minutu i sekundu. Věci se odehrávají na základě toho, jak a pro co se rozhodujeme. Často je tento proces velmi nevědomý. Ale když poznáš své kódy hojnosti, můžeš si začít tvořit život vědomě a přesně tak, jak si přeješ.

Kódy hojnosti Ti pomůžou dostat se z bodu A, kde se právě nacházíš, do bodu B, kam si přeješ dojít.

Vše, co si ze srdce přejeme, je pro nás dostupné už teď. A jediné co je pro to potřeba udělat, je změnit to, co každý den děláme, rozhodnout se pro něco nového, co je více v souladu s naším přáním a mnohdy vystoupit z komfortní zóny. Protože když děláme pořád stále stejné věci, dosáhneme úplně stejných výsledků.  A přesně s tím Ti pomůžou kódy hojnosti. 

Každá duše má své jedinečné kódy hojnosti....

Vědět, jaké to jsou, Ti pomůže:

co získáš?

Jak to probíhá?

Všechny informace načtu před tím, než se setkáme. V rámci konzultace si vše podrobně projdeme. Následně ode mě dostaneš PDF a záznam, který budeš mít doživotně k dispozici. 

CHci se objednat

Zvolte Službu
Tvé kódy hojnosti
6500Kč
Čištění vztahů (oba)
5000Kč
Čištění vztahů (jen Ty)
3000Kč
Zavinování
15000Kč
Tvé dary duše
12500Kč
Individuální konzultace/terapie
3000Kč
Zvolte lektora/ku
Způsob
Jméno
E-mail
Telefonní číslo
Zpráva
Souhlasím s Obchodními podmínkami

Reference

Nejčastěji kladené otázky

Mám za sebou rozsáhlý online kurz s certifikací od Soul Realigment® od Andrrey Hess.

Díky svalovému testu (používám i při kineziologii) a přístupu do akášických záznamů jsem schopná načíst Tvé kódy na dálku pouze na základě Tvých osobních údajů.

Ne, někdy k záznamům nedostanu přístup. V tomto případě Ti peníze obratem vrátím zpět. 

Vyplň rezervační formulář výše – vyber si termín konzultace nejdříve za týden. Poté si ověřím, zda mám povolení načíst Tvé kódy. Pokud ano, vystavím Ti fakturu a po jejím uhrazení začnu načítat. Co načtu, shrnu do přehledného PDF. Až budu mít hotovo domluvíme si termín konzultace, kde Ti vše vysvětlím. Konzultaci Ti nahraju a záznam pošlu spolu se shrnutím v PDF. Nejpozději do 14 dnů od uhrazení budeš své kódy znát.

Ještě Ti něco vrtá hlavou? Zeptej se….

Stačí napsat na e-mail veronika@spojenisprirodou.cz a já Ti co nejrychleji odpovím.