Online klub přírodní spirituality

Klub plný inspirace

Možná je to něco, po čem tvá duše už dlouho volá...

Představ si….

Jaké by to bylo, kdyby ses stal(a) součástí komunity podobně smýšlejících lidí? Prožil(a) s nimi úžasné rituályvýlety na posvátná místa a další společné chvilky plné pohody a propojení?

Měl(a) přístup ke všem jedinečným informacím ohledně přírodní spirituality, ale i k různým seberozvojovým cvičením a technikám, tipům na rituály a vzorům a návodům, jak se ještě hlouběji propojit s přírodou anebo třeba pracovat s bylinkami? 

Témata, kterým se v klubu věnujeme:

forest-2599720_1280

Spojování s přírodou

stone-circle-2196958_1920

Silová místa

oltář podzim

Rituály a živly

oltář

Každodenní rituály

Dary duše

Šamanismus

kolo roku, rituál

Kolo roku

full-moon-1775765_1920

Luna

IMG_20200823_090331

Bohové a bohyně

přírodní bytost

Přírodní bytosti

roots-164054_1280.jpg

Předkové

IMG_20200705_095119

Bylinky

reindeer-1323000_1920

Silová zvířata

vykuřování

Posvátná vykuřovadla

essential-oils-1433692_640

Voňavá aromaterapie

house-3077132_1920

Domácí magie s Jarmilou Cikánkovou

Co všechno Tě v klubu čeká?

Zpátky ke kořenům

Tento hlavní prožitkový online kurz Tě provede krok za krokem přírodní spiritualitou –  zpátky k přirozenosti, našim kořenům a hlubokému propojení se s přírodou.

Video lekce

120 + video lekcí

Online kurzy a lekce přístupné pouze pro členy klubu. Tady se do hloubky zabýváme všemi tématy, které se s přírodní spiritualitou váží.

Články

Praktické články plné konkrétních tipů a informací o přírodní spiritualitě.

Silová místa

Zde najdeš tipy na zajímavé výlety po celé ČR.

Vedené meditace

Vedené meditace, díky kterým se propojíš s přírodou a sám/sama se sebou ještě více. 

Otázky a odpovědi

Pravidelný prostor pro Tvoje otázky a naše odpovědi na ně ve členské sekci a také v uzavřené facebookové skupině.

Knihovna

Přístup ke všem záznamům našich webinářů, výzev, kongresů, e-bookům apod.

Rozhovory

Rozhovory se zajímavými lidmi a členy klubu o přírodní spiritualitě a jejich praxi. 

Uzavřená FB skupina

Kde se můžeš seznamovat, ptát se, natáčet svá živá vysílání, postovat fotky, zvát na své rituály, výlety ve Tvém okolí apod.

Vzory rituálů

Vzory různých rituálů ke stažení v PDF.

Živá setkání

Minimálně dvakrát ročně uspořádáme živé setkání se společným rituálem, výletem nebo meditací výhradně pro členy našeho klubu. 

Živá vysílání

Krátká inspirativní živá vysílání s nejrůznějšími tipy, zamyšleními a podněty, která nás zrovna napadnou. 

Jak klub funguje?

Shrnutí

Kdo Tě bude provázet?

Veru v lese
Luki v lese

Veronika a lukáš

Jsme manželé, rodiče, průvodci rituály a lektoři seberozvojových seminářů. Příroda, les a přírodní spiritualita jsou naší celoživotní vášní a radostí. Ukážeme Ti, jak si můžeš díky spojení s přírodou užívat života plnými doušky i Ty. 

Pojď s námi růst spolu s přírodou…

rodina

Proč do toho jít s námi?

Cena

Měsíční platba

1 500 Kč/měsíc

Čtvrtletní platba

4 500 Kč

3 600 Kč

Roční platba

18 000 Kč

12 000 Kč

Nekupuj zajíce v pytli.... garance vrácení peněz

Po zaplacení získáš okamžitý přístup do klubu. Na 24 hodin do něj můžeš nahlédnout s garancí vrácení peněz. To znamená, že pokud zjistíš, že to není nic pro Tebe, stačí do 24 hodin od udělení přístupu napsat a vrátíme Ti peníze zpět. 

Reference

Nejčastěji kladené otázky

Platba za členství v Klubu probíhá automaticky – měsíčně, čtvrtletně či ročně. 7 dní před automatickým stržením platby Ti přijde e-mailem upozornění, že dojde k odečtení částky.

Tvoje členství se odvíjí od toho, jakou variantu si vybereš – měsíční, čtvrtletní nebo roční. Členství bude aktivní ode dne zaplacení faktury a automaticky se bude obnovovat. Můžeš jej kdykoli zrušit, stačí napsat e-mail. K obsahu členské sekce Klubu i do facebookové skupiny budeš mít přístup po celou dobu aktivního (zaplaceného) členství.

7 dní před automatickým stržením platby Ti přijde na e-mail upozornění, že dojde k odečtení částky. Pokud nechceš v Klubu pokračovat, máš právě těchto 7 dní na to, aby jsi nám napsal/a e-mail na adresu klub@spojenisprirodou.cz, že chceš z Klubu vystoupit. Další platbu hned stornujeme. A Tvé členství bude ukončeno.

Po zaplacení objednávky Ti vygenerujeme přístupové údaje do členské sekce, pošleme Ti e-mail s detailními instrukcemi, ve kterém najdeš přihlašovací stránku. Zároveň Tě pozveme do uzavřené facebookové skupiny.

Živé akce budou probíhat po celé ČR. Vždy někde jinde. Půjdeme společně na výlet na různá silová místa a nebo Tě pozveme na rituál (zejména oslavu kola roku). Vítaný je každý člen klubu i se svou rodinou (tzn. partnerem a dětmi).

Rozhodně ano. Většina technik je naprosto vhodná i pro děti. Naopak zapojit děti bývá velmi cenné, protože jsou spojeni s přírodou naprosto přirozeně a samy přinášejí různé další vhledy a možnosti. V klubu máme i několik videí zaměřených právě na spojování se s přírodou a rituály s dětmi. A budou nadále přibývat. 

Tak to vůbec nevadí. Všechen obsah klubu najdeš na našich webových stránkách, kam získáš přístup. Propojit s ostatními členy se můžeš i na živo při setkání a nebo je vyhledat přes katalog členů.

Ještě Ti něco vrtá hlavou? Zeptej se….

Stačí napsat na e-mail info@spojenisprirodou.cz a my Ti co nejrychleji odpovíme.