Možná je to něco, po čem Tvá duše už dlouho volá....

Představ si……

Komunitu podobně naladěných lidí, ze kterých se mohou stát Tvoji blízcí přátelé, hluboké prožitky, smysl, každodenní rituály a spoustu inspirace a nezapomenutelných zážitků, které Tě osvěží a vnesou radost a nadšení do Tvého života. 

Pak jsi tu správně.

Jaké by to bylo, kdyby ses stal/a součástí komunity podobně smýšlejících lidí? Prožil/a s nimi úžasné rituály, výlety na posvátná místa a další společné chvilky plné pohody a propojení?

Měl/a přístup ke všem informacím ohledně přírodní spirituality, ale i k různým seberozvojovým cvičením a technikám, tipům na rituály a vzorům a návodům, jak se ještě hlouběji propojit s přírodou anebo třeba pracovat s bylinkami? 

Témata, kterým se v klubu věnujeme:

Spojování s přírodou

Každodenní rituály

Energie krajiny


ŽivlyŠamanismus


Bylinky


Silová zvířata


Posvátná vykuřovadla

Voňavá aromaterapie

Vedené meditace

Kolo roku


Lunární fázeBohové a bohyně

Přírodní bytosti


Předkové


Seberozvojové techniky

Ekologie a udržitelnost

a další...


Co všechno Tě v klubu čeká?

Zpátky ke kořenům

Tento hlavní prožitkový online kurz Tě provede krok za krokem přírodní spiritualitou –  zpátky k přirozenosti, našim kořenům a hlubokému propojení se s přírodou.

Video lekce

75 + videí

Online kurzy a lekce přístupné pouze pro členy klubu. Tady se do hloubky zabýváme všemi tématy, které se s přírodní spiritualitou váží.

Články

Praktické články plné konkrétních tipů a informací o přírodní spiritualitě.

Diskuzní fórum

Kde se můžeš propojit s diskutovat na nejrůznější témata spojená s přírodou s lidmi na podobné vlně. 

Vedené meditace

Vedené meditace, díky kterým se propojíš s přírodou a sám/sama se sebou ještě více. 

Otázky a odpovědi

Pravidelný prostor pro Tvoje otázky a naše odpovědi na ně v uzavřené facebookové skupině.

Knihovna

Přístup ke všem záznamům našich webinářů, výzev, kongresů, e-bookům apod.

Rozhovory

Rozhovory se zajímavými lidmi a členy klubu o přírodní spiritualitě a jejich praxi. 

Uzavřená FB skupina

Kde se můžeš seznamovat, ptát se, natáčet svá živá vysílání, postovat fotky, zvát na své rituály, výlety ve Tvém okolí apod.

Vzory rituálů

Vzory různých rituálů ke stažení v PDF.

Živá setkání

Čas od času uspořádáme živé setkání se společným rituálem, výletem nebo meditací výhradně pro členy našeho klubu. 

Živá vysílání

Krátká inspirativní živá vysílání s nejrůznějšími tipy, zamyšleními a podněty, která nás zrovna napadnou. 

Rituální přípitek

Jak Klub funguje?

Shrnutí toho, co Tě čeká:

Kdo Tě bude provázet?

Veronika Velehradská

Veronika a Lukáš

Jsme manželé, rodiče, průvodci rituály a lektoři seberozvojových seminářů. Příroda, les a přírodní spiritualita jsou naší celoživotní vášní a radostí. Ukážeme To, jak si můžeš díky spojení s přírodou užívat života plnými doušky i Ty. 

Pojď s námi růst spolu s přírodou…

Proč do toho jít s námi?

Platba

Měsíční platba

1 250 Kč/měsíc

Čtvrtletní platba

3 750 Kč

2 970 Kč

Roční platba

15 000 Kč

9 000 Kč

Nekupuj zajíce v pytli.... garance vrácení peněz

Po zaplacení získáš okamžitý přístup do klubu. Na 24 hodin do něj můžeš nahlédnout s garancí vrácení peněz. To znamená, že pokud zjistíš, že to není nic pro Tebe, stačí do 24 hodin od udělení přístupu napsat a vrátíme Ti peníze zpět. 

Nejčastější otázky:

Platba za členství v Klubu probíhá automaticky – měsíčně, čtvrtletně či ročně. 7 dní před automatickým stržením platby Ti přijde e-mailem upozornění, že dojde k odečtení částky.

Tvoje členství se odvíjí od toho, jakou variantu si vybereš – měsíční, čtvrtletní nebo roční. Členství bude aktivní ode dne zaplacení faktury a automaticky se bude obnovovat. Můžeš jej kdykoli zrušit, stačí napsat e-mail. K obsahu členské sekce Klubu i do facebookové skupiny budeš mít přístup po celou dobu aktivního (zaplaceného) členství.

7 dní před automatickým stržením platby Ti přijde na e-mail upozornění, že dojde k odečtení částky. Pokud nechceš v Klubu pokračovat, máš právě těchto 7 dní na to, aby jsi nám napsal/a e-mail na adresu klub@spojenisprirodou.cz, že chceš z Klubu vystoupit. Další platbu hned stornujeme. A Tvé členství bude ukončeno.

Po zaplacení objednávky Ti vygenerujeme přístupové údaje do členské sekce, pošleme Ti e-mail s detailními instrukcemi, ve kterém najdeš přihlašovací stránku. Zároveň Tě pozveme do uzavřené facebookové skupiny.

Živé akce budou probíhat po celé ČR. Vždy někde jinde. Půjde o výlet na silová místa a také různé rituály (zejména oslavy kola roku). Vítaný je každý člen klubu i se svou rodinou (tzn. partnerem a dětmi).

Rozhodně ano. Většina technik je naprosto vhodná i pro děti. Naopak zapojit děti bývá velmi cenné, protože jsou spojeni s přírodou naprosto přirozeně a samy přinášejí různé další vhledy a možnosti. V klubu máme i několik videí zaměřených právě na spojování se s přírodou a rituály s dětmi. A budou nadále přibývat. 

Veronika Velehradská

Chceš se na něco zeptat?

e-mail: info@spojenisprirodou.cz

Veronika a Lukáš Velehradští

Lukáš Velehradský