Online klub přírodní spirituality

Klub plný inspirace

Možná je to něco, po čem tvá duše už dlouho volá...

Představ si….

Jaké by to bylo, být součástí komunity podobně smýšlejících lidí? Prožívat s nimi úžasné rituályvýlety na posvátná místa a další společné chvilky plné pohody a propojení?

Mít přístup ke všem jedinečným informacím ohledně přírodní spirituality, ale i k různým seberozvojovým cvičením a technikám, tipům na rituály  a návodům, jak se ještě hlouběji propojit s přírodou anebo třeba pracovat s bylinkami či šamanskými zvířaty? 

Témata, kterým se v klubu věnujeme:

forest-2599720_1280

Spojování s přírodou

stone-circle-2196958_1920

Silová místa

oltář podzim

Rituály a živly

oltář

Každodenní rituály

Dary duše

Šamanismus

kolo roku, rituál

Kolo roku

full-moon-1775765_1920

Luna

IMG_20200823_090331

Bohové a bohyně

přírodní bytost

Přírodní bytosti

roots-164054_1280.jpg

Předkové

IMG_20200705_095119

Bylinky

reindeer-1323000_1920

Silová zvířata

vykuřování

Posvátná vykuřovadla

očista domova

Domácí čarování

forest-floor-1031143_1920

Ekologie

Co všechno Tě v klubu čeká?

Každý měsíc otevíráme v klubu jedno téma, kterým společně procházíme. Čeká Tě úvodní lekce a praxe pro každý týden. Můžeš se těšit také na vedenou meditaci, jednu bylinku, strom nebo zvíře a pozvánku na silové místo. 

Kromě toho si můžeš projít vše, co už v klubu je:

Zpátky ke kořenům

Tento hlavní prožitkový online kurz Tě provede krok za krokem přírodní spiritualitou –  zpátky k přirozenosti, našim kořenům a hlubokému propojení se s přírodou.

Spojování s přírodou

Online kurz, díky kterému se hlouběji propojíš s přírodou. Najdeš v něm spoustu konkrétních tipů, jak na to. 

Jak udělat rituál od A do Z

V tomto online kurzu se naučíš udělat rituál od začátku do konce. Zjistíš, jak mu dodat sílu, jak využít živlů a různých rituálních pomůcek. 

Domácí čarování

Online kurz s Jarmilou Cikánkovou, která Ti v rámci tohoto kurzu předá spoustu tipů, jak  ochránit svůj dům a podpořit své záměry jednoduchými praxemi.

Ekologie

Odborná videa s Jarmilou Cikánkovou, která Tě provede ekologickými tématy a předá Ti tipy, jak přírodě pomáhat a žít udržitelný život v souladu s přírodou.

Tématické měsíce

 150 + video lekcí

Každý měsíc se do hloubky zabýváme jedním z témat, které se s přírodní spiritualitou váží.

Silová místa

Zde najdeš tipy na zajímavé výlety po celé ČR.

Vedené meditace

Vedené meditace, díky kterým se propojíš s přírodou a sám se sebou ještě více. 

Knihovna

Přístup ke všem našich webinářům, výzvám, minikurzům, e-bookům a online kongresům, které jsme kdy natočili a připravili. 

Katalog členů

Propojení mezi členy klubu z různých částí ČR a SR, kteří se chtějí vzájemně potkávat a objevovat spolu taje přírody nebo dělat rituály.

Živá setkání

Dvakrát ročně pořádáme víkendová živá setkání se společným rituálem a výletem na silová místa výhradně pro členy našeho klubu.  

Otázky a odpovědi

Pravidelný prostor pro Tvoje otázky ve členské sekci.

Jak klub funguje?

Shrnutí

Kdo Tě bude provázet?

Veru v lese
Lukáš v lese

Veronika a lukáš

Jsme průvodci rituály a lektoři seberozvojových seminářů. Příroda, les a přírodní spiritualita jsou naší celoživotní vášní a radostí. Ukážeme Ti, jak si můžeš díky spojení s přírodou užívat života plnými doušky i Ty. A díky rituálům a dalším praxím cítit větší stabilitu, lépe se poznat a nasměřovat svůj život tam, kam si přeješ.

Pojď s námi růst spolu s přírodou…

rodina

Proč do toho jít s námi?

Jarmila Cikánková

Přírodní spiritualita je moje duchovní cesta, po které kráčím již více než dvacet let. Domov je pro mě nejdůležitější magické místo na světě. Bezpečné útočiště a zdroj životní energie. S domovem se pojí až téměř nekonečné množství rituálů a magických praktik, které mají společný cíl – posílit jeho pozitivní energii a chránit ty, kteří jsou zde doma. Jsem přesvědčená, že velká kouzla se často skrývají v zdánlivě obyčejných činnostech i věcech. A, že tak jako naše, má jistě každá rodina svoji vlastní, prastarou domácí magii, kterou stojí za to uchovat a rozvíjet. Nevyžaduje totiž žádné zvláštní schopnosti, ani složité pomůcky. Budu ráda, když ve vás moje povídání vyvolá vzpomínky na vaše vlastní, možná polozapomenuté rodinné rituály a inspiruje ve vás domácí čarodějku/čaroděje.

Cena

Měsíční platba

1 600 Kč/měsíc

Čtvrtletní platba

4 800 Kč

4 200 Kč

Půlroční platba

9 600 K

7 200 Kč

Nekupuj zajíce v pytli.... garance vrácení peněz

Po zaplacení získáš okamžitý přístup do klubu. Na 24 hodin do něj můžeš nahlédnout s garancí vrácení peněz. To znamená, že pokud zjistíš, že to není nic pro Tebe, stačí do 24 hodin od udělení přístupu napsat a vrátíme Ti peníze zpět. 

Reference

Nejčastěji kladené otázky

Platba za členství v Klubu probíhá automaticky – měsíčně, čtvrtletně či půlroční. 7 dní před automatickým stržením platby Ti přijde e-mailem upozornění, že dojde k odečtení částky.

Tvoje členství se odvíjí od toho, jakou variantu si vybereš – měsíční, čtvrtletní nebo půlroční. Členství bude aktivní ode dne zaplacení faktury a automaticky se bude obnovovat. Můžeš jej kdykoli zrušit, stačí napsat e-mail. K obsahu členské sekce Klubu budeš mít přístup po celou dobu aktivního (zaplaceného) členství.

7 dní před automatickým stržením platby Ti přijde na e-mail upozornění, že dojde k odečtení částky. Pokud nechceš v Klubu pokračovat, máš právě těchto 7 dní na to, aby jsi nám napsal/a e-mail na adresu klub@spojenisprirodou.cz, že chceš z Klubu vystoupit. Další platbu hned stornujeme. A Tvé členství bude ukončeno.

Po zaplacení objednávky Ti vygenerujeme přístupové údaje do členské sekce, pošleme Ti e-mail s detailními instrukcemi, ve kterém najdeš přihlašovací stránku. 

Živé akce budou probíhat po celé ČR. Vždy někde jinde. Půjdeme společně na výlet na různá silová místa a nebo Tě pozveme na rituál (zejména oslavu kola roku). Vítaný je každý člen klubu i se svou rodinou (tzn. partnerem a dětmi).

Rozhodně ano. Většina technik je naprosto vhodná i pro děti. Naopak zapojit děti bývá velmi cenné, protože jsou spojeni s přírodou naprosto přirozeně a samy přinášejí různé další vhledy a možnosti. V klubu máme i několik videí zaměřených právě na spojování se s přírodou a rituály s dětmi. A budou nadále přibývat. 

Nepotřebuješ ho. Všechen obsah klubu najdeš na našich webových stránkách, kam získáš přístup. Propojit s ostatními členy se můžeš i na živo při setkání a nebo je vyhledat přes katalog členů.

Ještě Ti něco vrtá hlavou? Zeptej se….

Stačí napsat na e-mail spojeni@spojenisprirodou.cz a my Ti co nejrychleji odpovíme.