Vnitřní dítě

prožitkový seminář s rituálem

Naše vnitřní dítě je nejkřehčí část nás samých. Nese v sobě všechny vzpomínky na naše dětství – všechny radosti, ale i bolesti a strasti.

 Když je naše vnitřní dítě šťastné a opečované, cítíme ve svém životě radost, lehkost, spontaneitu, svěžest a nadšení

Když je naopak zraněné, můžeme to pociťovat jako nízké sebevědomí, snahu se všem zavděčit, neumění říkat ne, touhu po dokonalosti . Bojíme jít za svými sny, aby nás okolí neodmítlo a abychom neselhali nebo neudělali chybu. A co víc stále uvnitř sebe toužíme po tom, aby nás naši rodiče, partneři, děti, kamarádi i kolegové v práci ocenili a měli rádi. A to je velmi omezující.

A proto se na své vnitřní dítě zaměříme a projdeme hlubokým léčením a transformací, která Ti pomůže postavit se na vlastní nohy a vést svůj život přesně tak, jak si přeješ a ne tak, jak si to přeje Tvé okolí.

Co Ti cyklus přinese?

Organizační informace

Po domluvě je možné přespat. Jídlo objednáme z místní restaurace. Drobné občerstvení (voda, čaj, káva, ovoce a sušenky) bude k dispozici. Maximální počet účastnic je 10.

Hlavní témata

mom-g90e82d7e1_1920

Dosycení mateřské lásky

little-girl-running-795507_1920

Propojení se s vnitřním dítětem

dress-864107_1920

Propuštění poslušné holčičky

Co nás čeká?

Přihláška

Pokud Tě seminář  volá, napiš mi na info@spojenisprirodou.cz a rezervuj si své místo.

Kdo jsem?

Veru v lese

Veronika

Jsem průvodkyní na cestě životem a lektorkou seberozvojových seminářů. Miluji přírodu a přírodní spiritualitu. Věnuji se spontánnímu tanci, přechodovým rituálům a rituálům obecně, bylinkám a také aromaterapii, Bachovým esencím, rodinným konstelacím a kineziologii. Ráda inspiruji a provázím ženy na cestě k vědomému ženství a spokojenému životu v souladu sama se sebou.