ženský kruh online - liščí síla

Pak se pojď stát součástí kruhu podobně naladěných žen a společně otevřít téma, které nám liška přináší. Rozpoznat její sílu v sobě a podpořit své ženství. 

Jak to bude probíhat?

Po skončení ženského kruhu Ti pošlu záznam. Takže pokud by ses nemohla zúčastnit, o nic nepřijdeš. Maximální počet účastnic 10. 

Co ti ženský kruh přinese?

Co nás čeká?

Co budeš potřebovat?

jak setkání proběhne?

Jako videohovor přes aplikaci Zoom. Není třeba nic instalovat, jen kliknout na odkaz a připojit se. Ten Ti pošlu hodinu před setkáním spolu s návodem, kdybys ho potřebovala.
Ráda s technickou stránkou pomůžu. Nemusíš se bát, je to opravdu jednoduché.
Podmínkou účasti je zapnutá kamera po celou dobu trvání ženského kruhu tak, abychom na sebe všechny viděly a mohly komunikovat jako na živo.

Reference

Nejčastější otázky

Všechny kruhy nahraji a pošlu Ti odkaz, takže se můžeš podívat i ze záznamu. A případně se na cokoli doptat.

Vzpomínám si na doby, kdy jsem to měla úplně stejně. Radši jsem se bavila s muži, oproti ženám mi přišli přímí, věděla jsem, na čem s nimi jsem. Ale pak jsem objevila sílu ženských kruhů a opravdového ženského společenství, kde je možné v bezpečném prostoru sdílet naprosto cokoli. Jeho úžasnou podpůrnou a léčivou sílu. A k tomu teď zvu i Tebe. Některé věci pochopí jen žena (například menstruační cyklus a nebo transformační sílu porodu).

Ano, i to je možné. Dej mi vědět, na který se chceš přidat a já Ti k němu pošlu bližší informace a odkaz na Zoom, kde se potkáme.

Nemusíš tedy absolvovat celý cyklus, pokud nechceš.