E-shop obraz

IMG_20200521_170855

Všechny obrazy jsou ve velikosti 40 x 50 cm. Lze si vybrat z motivů níže a nebo napsat o obraz na přání. Dodání včetně tyček na zavěšení. Barva obrazu dle Tvého výběru. Každý z nich je originál, tisknu je ručně.
---
1200 Kč

bohyně hnědá motiv

Obraz bohyně

Motiv bohyně symbolizuje ženskou, pečující, vyživující energii. Symbolizuje také Matku zemi.

IMG_20200521_170932

Obraz bohyně

Motiv bohyně symbolizuje ženskou, pečující, vyživující energii. Zprostředkuje Ti propojení s Lunou a cykličností

vlk motiv

Vlk

Vlk symbol divokosti, svobody a propojení s hlubokou intuicí. Může být Tvým skvělým průvodcem.

motiv strom béžová

Keltský strom života

Propojení zemské a nebeské energie a napojení na přírodní svět. Tento obraz je velmi uzemňující, pomůže Ti se dostat do svého středu.

jelen motiv

Jelen

Jelen podle motivu tetování šamanské princezny ze sibiřské oblasti Ukok. Bude Tvým skvělým průvodcem do neviděných světů.

IMG_20210126_155740

Keltský uzel

Keltský uzel Triquetra - spojení božské trojjedinosti. Tento motiv Ti pomůže napojit se na hlubokou inspiraci keltských předků.

20181219_201252

Keltský drak

Drak symbolizuje životní sílu Nwyfre. Pokud potřebuješ povzbudit a postavit se do své síly, je tento motiv jak dělaný pro Tebe.

cernunnost motiv

Rohatý bůh (Cernunnos)

Strážce bran mezi světy, symbol mužské síly ve spojení s posvátným dubem. Skrze tento motiv se můžeš napojit na divokou a plodivou sílu přírody.

greenman motiv

Zelený muž

Motiv zeleného muže znázorňuje skrytou sílu, moudrost lesa a přírody. Je to symbol objevující se po celé Evropě. Vyyzařuje z něj mystičnost a propojení s přírodou.