Druidský výcvik - právě probíhá

Zapiš se na čekací listinu.

Jak se stát druidem

Chceš...

Chceš být mezi prvními, kdo dostane informace o dalším ročníku?

Zapiš se na čekací listinu.

.

Co Ti výcvik přinese?

Co Tě čeká?

8 setkání během roku 2024/2025

gaia-2824197_1920

Matka Zem, Otec Oblohy

přírodní bytost

Energie krajiny a přírodní bytosti

water-4429191_1920

Voda

seedlings-3448883_1920

Země

fire-2936087_1920

Oheň

dary duše

Vzduch

roots-164054_1280.jpg

Předkové

green-man-3396289_1280-1160x653

Jsem druidem

Program:

Kdo Tě bude provázet?

Veru v lese
Lukáš v lese

Veronika a lukáš

Jsme průvodci na cestě životem a lektoři seberozvojových seminářů, manželé a rodiče úžasné dcery. Milujeme přírodu, vědomý život v souladu s ní, procházky lesem, osobní rozvoj a rituály. Přírodní spiritualita je naší celoživotní vášní a radostí.

Už 5 let jsme tvůrci projektu Spojeni s přírodou, pořádáme živé semináře a workshopy, online kongresy a kurzy, které pomáhají vrátit se zpátky k sobě, ke kořenům a naší přirozenosti.

rodina

Proč do toho jít s námi?

Nejčastěji kladené otázky

Ano. Někdy člověk začít musí. 😉 Každý z nás byl jednou začátečníkem. Pokud Tě výcvik volá, je pro Tebe. 

Půjdeme krok po kroku, do hloubky, s naší podporou.

A abychom Tě v začátku ještě více podpořili, budeš mít po dobu 2 let přístup do Druidské knihovny, kde si můžeš naposlouchat více jak 100 videí o druidské praxi, vše si vyzkoušet a získat tak další zkušenosti a inspiraci.

Cesta nikdy nekončí. Sami máme za sebou už 3 druidské výcviky a desítky dalších seminářů a stále je co nového objevovat a prozkoumávat.  Proto jsme si jistí, že Ti výcvik přinese novou inspiraci, jiný pohled na věc a nádherné prožitky.

Stát se může cokoli. Vše je o domluvě. Pokud to bude v našich silách, budeš si moci neabsolvovanou části výcviku nahradit s dalším ročníkem. 

Ne, vše, co budeš potřebovat, dodáme my a je v ceně výcviku. 

Možná si říkáš, že je to daleko. Místo, na kterém se výcvik koná, jsme nezvolili jen proto, že tu bydlíme, ale proto že je léčivé a velmi silné – prochází tu několik ley linií a máme pro výcvik požehnání od místních přírodních bytostí a ducha lesa.

Na zahradě najdeš přírodní rybníček, ve kterém se budeš moct vykoupat, les je jako z pohádky – doubravy, buky, smrčky s měkoučkým mechem, skalní hřebeny, louky plné bylinek a výhled až na Šumavu…

A určitě se vypraví minimálně jedno auto z Moravy, takže se můžeš přidat ke spolujízdě.

Hodnoty, na kterých je výcvik založen: respekt a úcta k sobě, přírodě, i druhým, jedinečnost každého z nás, opravdovost, propojení, bytí v souladu

Maximální počet účastníků je 15. Výcvik je pro ženy i muže.