Ženské kruhy - Vědomá žena

....sebepoznání, ženská témata, bezpečí

Pak jsou pro Tebe ženské kruhy jako dělané. Pojď si dopřát čas jen a jen pro sebe. A stát se zase o kousek vědomější, spokojenější ženou ve své síle

Kdy: začínáme 7. září 2021
Čas: 17:00 – 20:00 h
Kde: Bezděkov 2, Švihov, Plzeňský kraj
Cena: 500 Kč/setkání (celkem tedy 4 000 Kč – platba předem na účet, lze zaplatit na 2x) 

Celkem 8 setkání. Vždy jednou za 3 týdny.
Maximální počet účastnic 10.

Co nás čeká?

Témata

Co budeš potřebovat?

– sama sebe a svůj čas
– zápisník a tužku
– něco na společný oltář (kamínek, šperk, obrázek, svíčku…) – to si zase odneseš

Nejčastější otázky

Pokud se někdy nebudeš moci z jakéhokoli důvodu zúčastnit, popíšu Ti všechny techniky, které jsme dělaly, abys o nic nepřišla.

Pokud by to bylo v rozmezí týdnu – dvou, pak termíny posuneme, pokud by prodleva měla být delší, setkáme se online přes Zoom (videohovor). K tomu není potřeba nic než internet a počítač nebo telefon. Jak Zoom spustit Ti vysvětlím. Nemusíš se ničeho bát. 

Po prvním kruhu se můžeš rozhodnout, jestli budeš chtít pokračovat dál.
V případě že ano, poprosím Tě o platbu 1 500 kč a doplatek 1700 Kč v lednu.

Napiš mi e-mail na veronika@veronikavelehradska.cz
 
Veronika Velehradská

Co na kruhy říkají ženy, které už chodí?

Veroniku znám dlouho. Byly to právě její ženské kruhy, které mi před časem pomohly překonat mojí zakořeněnou nedůvěru k psychologickým technikám práce s myslí a vlastně prožitkovým seminářům všeho druhu. Profesionálně vedené, v přátelském a bezpečném prostředí. Zjistila jsem, jak ony, mě „podezřelé“ techniky mohou být příjemné, zábavné a co všechno mi řeknou o mně samotné. A nad očekávání jsem si užila i ONLINE verzi ženských kruhů. Uvědomila jsem si, jak mi v této době chybí přátelská společnost podobně naladěných ženských duší. Veronika s klidem sobě vlastním vyřešila všechny technické potíže každé z nás, a program dokonale přizpůsobila specifickému prostředí. Že se na její akci o sobě něco zajímavého dozvím a odnesu si pár zajímavých tipů na další práci, na to jsem si už zvykla. Z online verze jsme si ale navíc odnesla zjištění, že ženská sounáležitost nemá hranice ani ve fyzickém, ani ve virtuálním světě. A když už se nemůžeme setkávat v tom skutečném, je na čase si podmanit svět online. Tak jako si naše babičky v minulém století doslova podmanily tehdy nový způsob komunikace – telefonování.
Jarmila Cikánková
Na ženské kruhy jezdím již přes rok a přiznávám se, že nechci přestat. Verča vytváří úžasně bezpečný prostor, ve kterém je snadné se uvolnit. Vytváří pocit sounáležitosti a objeví téma, které je potřeba. Ženské kruhy mi pomáhají lépe pochopit samu sebe, dostat se hlouběji a najít si přesně to, co potřebuji.
Štěpánka Naušová
Moc se mi zalíbilo chodit na ženské kruhy vedené Veronikou. Úžasné je pobývat ve skupině podobně naladěných lidiček. Meditace, různá cvičení a rituály, které si pro nás Verča připravuje, jsou pro mě duševní očistou a s radostí se posouvám dál, nebo spíš blíž sama k sobě.
Jitka Gabrielová
Pro mě jsou tebou vedené kruhy darem z vesmíru.. Jsem silný introvert pro něhož není lehké vstoupit do, až někdy intimního, okruhu mě neznámých bytostí.. Dala jsem si šanci a vstoupila.. Jezdím k tobě s velikou radostí a vděčností.. Děkuji, že mi vytváříš prostor bezpečí ve kterém se mohu svléknout "do naha" a být.... Být ve své síle, být s vámi - krásnými Ženami.. Kruhy a rituály mi vždy přinesou další vhled na sebe samu a posunou mě tam, kam jest mi třeba.. Děkuji...
Živa Wojcieská
Veroniku jsem poznala více než rokem - nejprve jako terapeutku kineziologie. Vyhledala jsem ji kvůli dlouhodobým psychickým i fyzickým problémům, se kterými jsem si nevěděla rady. Jediné, co jsem tehdy opravdu věděla na sto procent, bylo, že jsem rozhodnutá svou současnou situaci změnit, abych se v ní já cítila dobře. S takovým rozhodnutím stačí přijít a výsledky se dostaví... Později přišla od Veroniky nabídka, že bych mohla začít chodit na ženské kruhy, které by ona vedla. Nejprve jsem nevěděla, co od toho vlastně můžu čekat. Na jednu stranu jsem se těšila a byla jsem zvědavá, na druhou stranu jsem měla i nějaké pochybnosti, jestli tam ve svých 21 letech zapadnu, jestli jsem zkrátka už DOST ŽENA (moc mladá, nemám děti, nejsem vdaná, nemám co říct, nic jsem nezažila, nic neznám..atd.). Už vlastně tato pochybnost naznačovala, že ženské kruhy jsou právě pro mě. Já jsem se tedy přihlásila a těšila se na nové zážitky. Dnes můžu říct, že se nestačím divit, jak moc jsem se za ten jeden rok posunula. Každé téma bylo neskutečně léčivé. I jemný prožitek způsobil obrovskou pozitivní změnu. Je skvělé mít možnost v bezpečném prostředí sdílet své zkušenosti a myšlenky. Kruhy ale nejsou jen o sdílení, je tam plno praktických cvičení a meditací. Vzpomínám třeba na vyrábění náramku, který symbolizuje náš cyklus. Nezapomenu ani na kruh, který se zabýval vnitřním dítětem. Bylo tak osvobozující běžet bosá po louce a se smíchem sebou praštit do trávy. Pro mě osobně byl však nejvýraznější kruh, který se věnoval tématu vztahu s matkou. Krátce po kruhu jsem začala vnímat, že se náš vztah mění. Jsme si mnohem bližší, náš vztah je otevřený lásce a respektu, a to z obou stran. Všechno je to lehčí, nedusí mě to, nesvírá mě to. Už jen svými novými myšlenkami o našem vztahu jsem ho posunula o ohromný kus. Dříve bych nikdy nevěřila, že já sama můžu měnit vztahy tím, že změním něco v sobě samé. Necítila jsem se jako tvůrce své reality. Dnes jsem si to dovolila, dala jsem sobě samé plnou moc. Ženské kruhy mi pomohly najít v sobě pevný bod, přijmout se jako dospělou ženu, tvůrkyni svých vztahů.
Dagmar Pátková